Alte știri din fotbal
Hegemonia FCSB și CFR Cluj » 31 de trofee și 342 de meciuri europene în ultimele două decenii: azi luptă pentru un loc de play-off
0
Amprenta lui Coelho » Cum s-a schimbat jocul Universității Craiova, la două luni de la instalarea noului antrenor
0
Basarab Panduru l-a văzut debutând în Superliga și îl propune la națională: „Avem probleme acolo”
0
Mobilizare generală » Fanii echipei care speră la play-off au pus mâna pe lopeți și au deszăpezit terenul
0
Știri din fotbal internațional
Bayern nu intră în panică după primul eșec al sezonului » Harry Kane: „Avem un lot bun și mentalitate!”
0
Apreciat de suporteri » Ionuț Radu, întâlnire inedită cu fanii în aeroport
0
Mesajul lui Drăgușin după ce a fost folosit doar un minut în ultimul meci
0
Antonio Sefer a revenit cu gol după 4 luni: „Durere, frustrare și întrebări”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
2
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
tot timpul vrea sa plece, unde vrei sa pleci ca n-am vazut nici o oferta concreta....mai mult se incearca japca, dar din cate am mai citit se pare ca perioada de contract mai este destula! esti un jucator bun, din cei cu media ridicata de valoare din liga 1 dar asta nu inseamna ca esti "ronaldinho", mai e cale lunga! ramai la gaz ca-ti vine ca o manusa!
e un jucator f. bun si sper sa vina la noi. oricum, ma bucur ca-l vad in EL
pro stule ..tu nu vezi ca nimeni nu te baga in seama? ..numa tu crezi ca te transferi ..esti vai de viata ta. sper sa pleci cat mai repede de la noi ca de un timp numa la transfer te gandesti ..si mai de loc la echipa ..fotbalist de nota 5 ..caracter de nota 0.
te asteptam la ''u'' cluj
Este incredibil ca nicio echipa din Romania nu face o oferta pentru el.... mai ales ca uite, ramane liber de contract!!! E practic cel mai bun marcator din Romania acum, dupa ce a plecat Zicu.... inca vreo 2 ani si ar putea juca si pt Nationala.... In aceeasi situatie e si Tibi Balan, 12 goluri anu trecut, nicio oferta. Asa e Romania, numai CIUDATENII!!
Pacat daca nu-i ia nici o echipa din Rom.
sper sa ramana, cu el ajung in grupe lejer , sau macar sa il ia tot o echipa romaneasca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.