Alte știri din fotbal
A dat-o în judecată pe FCSB la un an de la despărțire! Ce sumă îi cere lui Becali
0
Denis Drăguș a sosit în Antalya pentru a semna cu noua echipă: „E o onoare, abia aștept să joc”
0
Dinamo pregătește transferul căpitanului și urmează modelul Rapidului
1
Olimpiu Moruțan pleacă din Grecia! Exclus la Craiova și Rapid, unde va ajunge și ce salariu vrea internaționalul
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu și-a învins fosta echipă și admite: „Capcanele apar mereu”
0
Notele primite de Cristi Chivu după Parma - Inter » Presa din Italia îl laudă pe român: „Niciodată în dubii”
0
Inter, victorie fără emoții cu Parma! Cristi Chivu s-a întors cu noroc pe Stadio Ennio Tardini
0
Manchester City s-a încurcat pe teren propriu cu Brighton, iar Arsenal se poate distanța la 8 puncte
0
Dinamo, victorie în Antalya
Se încăierară în Antalya
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
CTP, despre impozitele pe locuințe: „România are cei mai mulți proprietari ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Dacian Dragoș, judecătorul numit de Nicușor Dan la CCR, rupe tăcerea
Libertatea
Ce vorbesti d-soara, Adi Anca la u?? Io cred ca ai mancat ciuperci nebune.. Forza CFR!
pacat ca Paszcany s-a debarasat atat de usor de Anca, acela era un simbol al CFR-ului, iubit si respectat de clujeni, indiferent de veleitatile fotbalistice. Sper ca Anca sa nu se mai uite inapoi, asemeni fostului sau patron si sa-si incheie cariera tot in Cluj, eventual la Universitatea, caci sigur ste nevoie de oameni de valoare si caracter la centrul de copii si juniori.
TRICA FACE PARTE DIN SETUL ...MOTI ..NICULESCU...MARIUS NICULAE DICA...OGARARU..TAMAS...SA MAI CONTINUI??? ACESTI JUCATORI SUNT BUNI DOAR DE VEDETISMUL DIN ROMANIA IN EUROPA SAU LOVIT DE UN MARE MARE ZID...NUMIT PROFESIONALISM...SUNTE-TI ZERO BARAT IN EUROPA IAR IN ROMANIA SUNTE-TI BATAIA DE JOC A PRESEI:)) RUSINEEEEEEEE
Ce-ar fi daca ar exista mai multa morala printre noi suporterii? Daca bei, esti neaparat betiv? Daca regulezi, esti neaparat curvar? Daca tusesti, esti neaparat tuberculos? Daca strigi, esti neaparat paranoic? D-l Muresan e un familist convins. Asta inseamna ca e un papa-lapte? Exemplele pot contiuna. Sa nu uitam ideea de baza. Orice jucator de fotbal are perioada sa de glorie. Timpul ne joaca feste tuturor. Macar sa nu dam cu pietre in omul 'cazut' daca nu ne permitem sa-i intindem o mana!!!
Aici sunt de acord cu tine. Iar daca e adevarat ce se scrie in acest articol, inseamna ca e si un om cu demnitate. Nu se poate sa pleci de undeva si apoi cand vezi ca nu e ok acolo sa te poti intoarce cand vrei tu.
ma mira foarte tare ca nu e semnat de Dan Udrea - el e inventatorul sef de stiri din gsp :)) :))
ehh eu cred ca IN ACEST MOD se face toata PRESA din romania (si`mi cer scuze celor care se simt lezati, in opinia mea sunt prea putini) "stiri fabricate" chiar si dupa ce personajele implicate ies si declara CA NU e nimic adevarat (e drept ca si cei implicati pot minti dar ... ) - vezi stirea cu plecarea lui coman si munteanu la dinamo :))
Mereti ma invartindu-va cu "sursele" voastre! Peste tot in lumea asta se citeaza sursele stirilor, numai la voi si la proostsport nu! Daca Paszkany ar fi spus asa ceva unor apropiati fiti siguri ca aia nu v-ar fi spus voua! Stiri fabricate... Chiar credeti ca Trica si Muresan s-au intalnit degeaba la meciul cu FC Agres? Fiti seriosi! Trica e oricand binevenit la Cluj, si el vrea sa se intoarca! Forza CFR, mereu alaturi de voi!
su nu mai criticati pe Arpii este un patron care se respecta si respecta..nu vine toata ziua la tv. ca altii..este inteligent..!! cel mai super patron..!!
dupa cum il stiu pe Arpii nu o sa-l aduca inapoi pe Trica..dar poate incalca si el protocolul personal..sa vedem...sambata tre' sa castigam, pt. onoare si glorie..!! FORTZA CFR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.