Comentarii (23)
capca1  •  01 Iunie 2018, 22:29

De ce e “ provocator” să ai un tricou cu Avram Iancu dar, în România fiind, este OK să arborezi steagul Ungariei ?! Sunteți penibili dar asta nu e o surpriză !

Maria Melania Padina  •  01 Iunie 2018, 22:24

de ce este ''un gest reprobabil'' sa porti un tricou cu Avram Iancu....???.....desteapta-te romane......desteapta-te gsp....

rocky2  •  02 Iunie 2018, 00:10

Cinste suporterului care a confiscat steagul ungariei, obiect ce nu avea ce cauta la un meci de liga 1!

Marius Rus  •  01 Iunie 2018, 22:28

Intonarea asa-zisului imn al secuilor la orice eveniment sportiv gazduit de Sf. Gheorge ce este?

steaua1986forever  •  02 Iunie 2018, 13:52

Nu mai provocați cu chipul lui Avram Iancu pe domnii maghiari. Doamne ferește sa nu ii jigniti profund vorbind romaneste pe lângă ei. Asta ar insemna ceva catastrofal, îmi si imaginez titlul din gazeta dupa aia: "gest dezgustător al fanilor dinamovisti, au vorbit in limba romana, ba mai mult au insultat fanii adversi arborand tricolorul"

Georgian Romeo Coman  •  02 Iunie 2018, 12:18

Voi sunteti ***??? "Gest provocator" faptul ca a afisat chipul lui Avram Iancu?? Nebunilor, Avram Iancu e parte din istoria romanilor; pe cine deranjeaza Avram Iancu? Doar pe maghiari! Afisarea steagului ungariei la un meci de fotbal din liga 1 a ROMANIEI ce dracu reprezinta?? Nu mai e demult vorba de toleranta, ignorantilor! Nu aveti ochi sa vedeti cum se ciunteste tara putin cate putin! Respect fanilot dinamosti ca au "tupeu" in tara lor sa afiseze istoria, asa cum este ea!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

balauru48  •  02 Iunie 2018, 08:10
Postat de Yuri Firsov pe 02 Iunie 2018, 07:39

ESTE FF GRAV!!!CLUBUL DINAMO IN CEL MAI BUN CAZ TREBUIE DEPUNCTAT DAR DACA SE JUDECA CONFORM CERINTELOR FIFA SI UEFA SE POATE AJUNGE LA RETROGRADARE!!!DAR....""CIURLI-BURLI"" ISI VA AJUTA ""PRETENUL""SI CU O AMENDA E GATA!!!DAR MAI ESTE UN ORGANISM(char daca este controlat de PSD!!!)CARE TREBUIE SA IA MASURI DRASTICE !!!!!

Ho ba gigist prostalau! Scuze pt pleonasm :)

zizu  •  02 Iunie 2018, 06:00

Apropo, vi se pare mai puțin important faptul că stelistii au sărit la bătaie la handbal, pătrunzând pe teren? Că văd că mereu săriți în cârca celor de la dinamo! Eu pot sa mi pun și tricou cu hitler dacă vreau, care e problema? E viața și opinia mea! Iar în țară la mine să se vorbească româneste! Înfierați derapajele altora, grave și multe, ce pun în pericol fotbalul românesc, nu loviti în suporteri! Vreți sa nu mai vină la meci, sau să vină platiți ca la fcsb?

Rudolf Hoss  •  02 Iunie 2018, 16:18
Postat de Bumbu Dorel pe 02 Iunie 2018, 08:15

Pentru faptul ca esti o needucata !!!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Robert Bardita  •  02 Iunie 2018, 16:10

***