Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Hai sa ne *** ... crapa gsfcsb-istii ca a semnat Penedo si scot la iveala tot felul de "dezvaluiri" ... :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stii despre ce vorbesti.. documenteaza-te inainte de a comenta.
stă pt banii ce vin de la FIFA. Dacă rămâne fără echipă, nu mai încasează nimeni banii. Așa, îi fac pe jumate: clubul și jucătorul. Decât nimic...
ceva de neimaginat in lumea ta. nu-i asa ? portar de mondiale la o echipa de playoff, nu cred ca sta pentru bani...sta pentru faptul ca e respectat si apreciat..si de club si de fani.
fix pt suporteri a rămas
Tu posteaza privitor la *** tale,lasa-i pe ceilalti.ofticatule!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
raman
Un fel de "Adio dar ramna cu tine"
A pus degeaba clauza, Negoita il vinde si pe mai putin, daca va exista o oferta. P.S. Apropos de veniri si plecari de la Dinamo: se va intoarcea Andrei Tircoveanu, pe care l-am urmarit acum un pic, dar si-n alte dati. Trebuie sa ma declar convins, e un jucator foarte slab, sub nivelul ligii 1, nu e de mirare ca a fost rezerva tot sezonul la o echipa destul de slaba, e de mirare ca a prins minutele pe care le-a prins acolo. Probabil nici la Liga 2 n-ar fi titular incontestabil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.