Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Aici e vina oierului. Stoian merge la orice club din Ro și e liderul echipei! Dar cu managementul amatorial de la Fcsb...
3 "ziaristi" pentru un "articol" de toata jena...
Sa vedeti cum il face jiji pe Iulian Cristea pachet dupa prima gafa.
Orce om sau ziarist ***nu poate scrie un astfel de articol!!!cat a jucart stoian?50minite si celebrul ziarist da verdicte!!!eu credeam ca numai GEGEL este pe...ÄRATURA""dar vad ca o seama de ziaristi se lupta sa il intreaca!!!BRAVO LOR!DE *** *** ARE SPORTUL NEVOIE?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stoian este un fotbalist realizat deja și, totodată, un tip cu personalitate... De văzut ce se va întâmpla în continuare... deși nu cred că el va accepta tratamentul jignitor la care sunt supuși fotbaliștii fcsbiști, decăzuți din drepturile elementare la stadiul de obiecte-investiții ale patronului și care trebuie să producă profitul scontat de cel care ”i-a cumpărat” ori, de nu, să suporte umilința comentariilor lui Gigi la ore de maximă audiență. Este regretabil că massmedia promovează intens (de ce?) în spațiul public un personaj atât de anormal și nociv precum Gigi, care a eșuat ”cu mult zgomot” nu doar în experimentul lui sportiv-financiar Fcsb cât mai ales în ambiția de a-și construi o imagine respectabilă - chiar una glorioasă, de om ”luminat” etc. - bazându-se doar pe averea lui... Bani are, dar ar fi avut nevoie și de mai multă minte și educație (asta nu se obține prin reeducare, iar lipsa studiilor nu o acoperă ”stagiul” la Academia Hagi...)
Aviz amatorilor care vor să semneze cu "steaua" Fotbal Club FCSB.
Smecheri, cei de la GSP. Arunca nada si se gasesc destui fraieri sa ia drept adevar absolut o prostie inventata. Teja a explicat foarte clar cum e treaba cu Stoian. Daca va intra pe postul lui, va juca si o va face foarte bine. Asa ei au dat verdictul si apa la moara haterilor. Acum urmeaza raspunsurile celor care sustin FCSB si, uite asa, mai baga GSP-ul un bat prin gard si mai provoaca o polemica fara rost.
De ce nu-si face bagajul de pe acum?
ce cauta stoian in aceasta enumerare de mari fotbalisti? care este asemanarea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.