Alte știri din fotbal
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
0
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
4
Vlad Chiricheș, așteptat la echipa din Liga 2: „Am discutat pe tema asta”
1
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni, selecționerul Argentinei, a părăsit interviul după 12 secunde: „Doamne, nu pot!”
0
Egipteanul Ziko acuză un complot pro-Argentina: „Mondial aranjat! Felicitări pentru trofeu!”
4
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
VAR a greșit? Fost arbitru FIFA contestă decizia care putea schimba soarta meciului Argentina - Egipt
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Nu dezinformez. Tu ai spus ca la Gardos trebuia sa fie penalty, iar ca la Zenke nu a fost penalty. Da, Craciunescu asa a spus, cum si el si Zotta au spus ca a fost penalty la Zenke. Dar, ca tot vorbeai de arbitraj, ce spui ca cei de la Calarasi, la fel ca cei de la Iasi, trebuiau sa aiba un jucator in plus? Si ei au avut si un penalty neacordat.
Mah omule, n-am nimic impotriva sa-l interzica, sa dea o lege sa-l interzica, dar pana atunci este legal. Eu am citit versurile, n-am nimic ofensator pentru Romania, nu ma deranjeazacu nimic acest "imn" Singurul lucru care ma deranjeaza cand vad ca la baskett sau la hockey se intoneaza cu iz oficial, cu ambele echipe si arbitrii aliniati la centru, total nepotrivit.. Aici insa federatiile sunt de vina, ar trebui sa interzica asemenea "ceremonii". Cat despre intonarea lui la statie, nu vad nimic diferit fata de cantecele oltenesti puse la statie la Craiova de ex, Cantec pentru oltenia este echivalentul imnului secuiesc.
UEFA are clar in Regulament ca pe stadioane nu pot fi afisate benere politice...Pentru asta Romania a fost sanctionata de UEFA...E greu de inteles?
Ai dreptate! Trebuie sa fii superior in joc sa poti bate Dinamo! Voi nu mai puteti demult! Va arde Dinamo pe unde va prinde, iar suporterii va imbraca cum au chef!
Dezinformezi...Craciunescu a spus fault in atac si rosu pentru brutalitate la dinamovist...Nu am spus nicaieri ca dinamovistii au facut sau nu au facut ceva,am spus doar ca dinamovistii nu trebuie sa se comporte ca si cum ar fi militieni adica suporterii nu sunt organe care se ocupa cu respectarea legii...Si uite :„Este o intrare dură aici. Trebuia eliminare, nu încape nicio discuție”, a mai spus Ion Crăciunescu.-Fanatik
Eu unul nu am nimic cu ungurii, singura chestie ce ma deranjat la acest meci , schimbarile erau anuntate in ungureste si intr-o romana stricata. Eu stiu asa, cand esti intr-o tara straina, vorbesti limba din acea tara !!! Ce ar mai lipsi in acest campionat, o echipa de rromi iar crainicul sa anunte schimbarile in *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo! Doar Dinamo Bucuresti!
Pe acest Mimamo il poti bate daca le esti net superor in joc.Daca meciul e pe muchie de cutit fluerasii romani fac diferenta asa smechereste .Ati vazut si o sa vedeti cat vor avea de suferit ca arbitraj echipele care emit pretentii la play-off.Daca intra Dinamo stie un singur lucru sa joace contra Stelei,in rest nu mai conteaza.Dupa Iasi care are cel mai imbacsit fotbal,sa tavalesc ca disperatii urmatoarea echipa la antifotbal e Dinamo.
Buuun,ia sa mai vedem noi...Este Australia o tara cu o democratie superioara Romaniei?Daaaa!Este Australia o tara mult mai dezvoltata decat Romania si cu o imagine si pozitie internationala superioare noua?Daaaa!Este Australia o tara cu pluralism etnic incomparabil cu Romania si toleranta indubitabila?Daaaa!E,atunci va rog sa lecturati in liniste si temeinic discursul premierului australian Kevin Ruud!
Pai omule,daca cineva nu aplica legea indreaptate impotriva astora!Nicaieri in lumea asta nu sunt vinovati oamenii ca li se pare cuiva care nu este organ legal sa aplice legea...Repet...poate si mie nu-mi place cum ai cararea sau cum mergi si invers...poate tie nu-ti place cararea mea si cum merg...Ne dam in cap???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.