Alte știri din fotbal
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
12
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Știri din fotbal internațional
Controversa de la penalty-ul ratat de Kylian Mbappe provoacă reacții extreme: „Dovada că Mondialul e trucat!”
0
Doar au pășit pe teren în Franța - Maroc și au scris istorie!
0
Franța - Maroc, în sferturile Campionatului Mondial. Gol în minutul 66
5
Antrenorul lui Dinamo Kiev a indicat vinovații, după remiza cu U Cluj
1
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cine este „avocatul-prescripție” care îl apără pe Viorel Pașca: Răzvan ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
si putina se v-a micsora
bai baiatule,cine ii opreste pe altii sa ia campionatul???numai *** ca tine peste tot..e campionatul slab si nu stiu ce.va plangeti ca cine castiga,il castiga ca are bani,pai ce vrei ma,sa castige cineva fara bani???cine are bani si investeste,sa ia campionatul...tre sa stau eu sa ma gandesc acum,ca daca nu ia astra campionatul,e din cauza lipsei banilor,nu ca nu ar fi avut valoare de campioana si nu e corect..ba uite chiar e corect!de ce sa castige cineva titlul,care nu plateste jucatorii?lasa ia sa ia urmatoarea campionatul,chiar daca joaca mai slab,ca nu e plantatie de bumbac liga 1!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exclusiv ! cad ca mustele stelistii de ciuda :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si eu care credeam ca vom castiga din nou campionatul ca si in anii trecuti :-))) Anul trecut au aparut problemele financiare la ASA si asa am reusit sa castigam,in urma cu 2 ani cu Reghe antrenor tot asa sa intamplat,pe ultima suta de metrii a fost arestat Capra de la Petrolul contracandidata la titlu,in urma cu 3 ani 'cateii' au intrat in insolventa si 'indienii din giulesti' au ajuns in div.B.....asa ca trebuie sa recunoastem ca avem cea mai slaba echipa din ultimii ani dar tot noi vom castiga deoarece restul competitoarelor nu au bani.Este cel mai slab campionat din istoria Romaniei....si uite asa reuseste 'interlopul' Becali sa castige in 3-4 ani trofee cat nu a castigat el cu Steaua in aia 8 ani de seceta. Cand ma gandesc ca :Rapa,Tosca,Filip sau Tudorie sunt campionii Romaniei ma prapadesc de ras :-))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce legatura are dinamo aici? practici valahiene. sau sangerosalbene. sau legendevisinene. tot un drac!
Sa-i invete zugravul de la rin cum se face si gata , scapa .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.