Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
As zice ca pe aia din groapa tremura kilotu; ce-o fi: play-off, play-out... cine stie?...
depune ulea in romania memorii, in atatia ani sunt 4-5 jucatori care au facut asta, restu' ... niste sclavi
Bine ca au facut rost de bani, sa iasa campioni daca sunt buni pe teren, sa primeasca si jucatorii banutii, sper sa-i tavaleasca calumea pe catei.
Astralii au cel mai bun lot de jucatori si un antrenor priceput. Merita sa castige campionatul.
Si eu care credeam ca vom castiga din nou campionatul ca si in anii trecuti :-))) Anul trecut au aparut problemele financiare la ASA si asa am reusit sa castigam,in urma cu 2 ani cu Reghe antrenor tot asa sa intamplat,pe ultima suta de metrii a fost arestat Capra de la Petrolul contracandidata la titlu,in urma cu 3 ani 'cateii' au intrat in insolventa si 'indienii din giulesti' au ajuns in div.B.....asa ca trebuie sa recunoastem ca avem cea mai slaba echipa din ultimii ani dar tot noi vom castiga deoarece restul competitoarelor nu au bani.Este cel mai slab campionat din istoria Romaniei....si uite asa reuseste 'interlopul' Becali sa castige in 3-4 ani trofee cat nu a castigat el cu Steaua in aia 8 ani de seceta. Cand ma gandesc ca :Rapa,Tosca,Filip sau Tudorie sunt campionii Romaniei ma prapadesc de ras :-))
Posibil ca in play-off, lipsa candidatelor la retrogradare (cele care i-au luat "sistematic" puncte in returul trecut echibei lui Galca) si mai ales amicitia intre FCSB, Viitorul si Pandurii sa dicteze noua campioana ... si componenta echipei nationale la Euro. Cu aparenta unei lupte corecte! Iata cum falimentul fotbalului nostru poate alimenta, totusi, satisfactia financiara a unora ca Becali, Hagi sau Burleanu.
Bine ca au facut rost de bani, sa iasa campioni daca sunt buni pe teren, sa primeasca si jucatorii banutii, sper sa-i tavaleasca calumea pe catei. steaua/fcsb vine dupa 3 titluri si actualmente sunt pe 3 la 4 puncte de astra, dinamo vine dupa cele mai negre sezoane din istorie cu locuri 6 si 7 si intr-un varf de forma al ultimilor 6 ani e pe locul 5 la 6 p de lider si 2 de tripleta steaua-pandurii-viitorul, ce credeti e vreo problema pentru stelisti ca nu mai sunt pe primul loc? nu daca astra bate pe dinamo daca nici asta nu e caz de prostie si frustrare de targa nu stiu care mai e?
Cine, fc pionierul ovidiu?:)))))))))
:))))))))))
Daca i-ar fi depunctat trecea *** pe locu 1 !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.