Alte știri din fotbal
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
2
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
16
Știri din fotbal internațional
„A fost henț, unii dintre jucătorii noștri s-au oprit” » Selecționerul Marocului acuză arbitrajul după eliminarea de la Mondial
0
Thierry Henry a prezis campioana mondială din acest an, cu o singură condiție
0
Didier Deschamps a scris istorie în „sfertul” Franța - Maroc și a dezvăluit marea provocare dintr-un vestiar plin de vedete
0
Cum se simte Kylian Mbappe, după ce a părăsit accidentat meciul Franța - Maroc
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Șoferii rămân fără permis pentru amenzile neplătite: o zi de suspendare ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Cât costă un litru de benzină și motorină, vineri, 10 iulie 2026, în ...
Libertatea
pt conasu
Într-un alt ”organ de presă”, într-un articol de azi laudativ la adresa Fîcîsîbî, se afirmă că au fost la meci 32.400 spectatori... Tot pe acolo se spune și că la meciul Craiovei cu Sepsi au fost doar 10.000 de spectatori. Cam așa era și cu raportările la TV sau în ziare cu producția la hectar din vremea lui Ceaușescu (ăla adevărat). Nici pe ăia nu-i mai credea nimeni, se știa că pentru asta sunt plătiți.
voi nu sunteti ancorati in realitate ! pe bune , aveti numai fantasmagorii in cap .
DACĂ ai avea puțin creier ai realiza că pe ”Dinamo”, nu se poate face asa ceva , dar spun ...dacă !!! Și tot ...dacă Dinamo ar fi susținut TOATE meciurile de acasă pe Național Arena ar fi avut ......atâția suporteri într-un an cât toate echipele din Liga I (fără CSU care au stadion nou ! ) !!!! Gândește-te la asta dacă ai cu ce !
Voi!
Hahaha, inspirata analogie jack:)))
Si apropo, unde sunt cei 24000 de suporteri in frunte cu cei 5000 de ultrasi si coregrafiile lor ,,uluitoare'' de nivel ,,mondial'' in restul campionatului...or fi ocupati cu sustinerea si coregrafii noi pentru psd, partidul care le asigura sponsorizarea???
HALLO GSP dar la FCSB numarul spectatorilor se tripleaza la fiecare meci fata de realitatea iar sunteti ...in slujba ciobanului la dezinformari
Pai dinamo e clubul securitatii, se mai mira cineva ca mint si umfla cifrele....saracii sunt atat de frustrati incat au inventat o cifra asemanatoare cu cea de la Steaua-lazio desi se vedea ci ochiul liber ca au fost mult mai putini spectatori.
Hai ca este simplu fratilor. Tot inelul de jos are 20.000 de locuri...si a fost plin. Inelul al doilea are 10.000. Iar restul de 25.000 sunt la ultimul inel. Puneti voi o imagine de ansamblu a arenei si se vede cine minte. PS. Toata peluza cainilor a fost plina !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.