Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Șocul serii în preliminariile Ligii Campionilor: au fost învinși 1-4 în tur, dar ce s-a întâmplat în retur este aproape SF
0
Emil Săndoi, dezamăgit după Craiova - Levski: „Nu poate oricine”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Absolut înfiorător, 800 de articole zilnic pro fcsb și becali. S-a depășit orice limită a fair-playului jurnalistic Numai mizerii scrise despre Dinamo, articole defăimătoare și tendențioase. fcsb este unica rațiune de a trăi și a respira a ghesepe-ului.
asa e ,eu nu-mi mai revin...
De ce nu va schimbati numele in gigi-news? E al 10-lea articol despre fostul puscarias Gheorghe, in ultimele doua zile! Mi-e scarba ... Sper sa nu va mai citesca nimeni!
Maine seara dupa infrangere tot campion o sa se vada, apoi se apuca sa faca oferte lui Sumudica, lui Multescu, celor de la Viitorul, celor de la Dinamo..
Gigi are o reactie prea blanda, avand in vedere ca aseara a fost un non-combat rusinos al catorva jucatori ai Astrei, in frunte cu blatistul visiniu sapunaru. Liga si federatia ar trebui sa intervina si sa dea amenzi si suspendari. Apropo, lui ioan nicolae ii convine ca oamenii pe care ii plateste sa faca figuratie pe teren, ca asa au ei chef?
Niste ipocriti. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca scriu de altceva nu intra nici un balkanist incult pe articol .
reactii de acoperire a blatului dintre viitorul si fcsb! egal ptr a lua impreuna banii de la uefa! mai plateste pe vreo doi jucatori cat nu fac si se achita de toate datoriile infractorul
'' Eu sunt foarte sigur că Hagi nu face lucruri necurate în fotbal" doar becali este singurul care face :)))))))))))))))))))))))))))))))) ...VREM REGELE CAMPION MACAR EL A FACUT UN STADION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu scriu de Formula 1 . De finala la dublu de Barcelona castigata de Mergea cu Qureshi. Ei scriu cancan. Si stiri rasuflate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.