Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul ideal în Serie A + nota primită
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Hahaha
Pentru cine sunt necesare normele ISU? se joacă fără spectatori...
Trei autori pentru mizeria asta? Ce-ați făcut măh toți trei? Unul îi ducea paharul, unul îl curăța de scame și al treilea scria după dictare? Se răsucesc în mormânt nu doar morții din Colectiv ci și generațiile de mari cronicari care au făcut un nume respectabil din Gazeta Sporturilor. Ca să ce? Să veniți voi acum și sub acest patronaj cu pedigree să cărați țucalul unui politician mitoman și corupt până în măduva oaselor? RUȘINOS!!!
Falcă nu mai e primar, Gogule, e europarlamentar. Votat pe liste naționale de partidx L-au votat și clujenii tai.
Ce convenabil e sa te folosești de drama a sute de oameni (mii dacă socotim și rudele lor) ca sa justifici niște întârzieri nesimțite. Jalnic. Rușinos.
Uța, trebuia sa aibă un stadion de 20000 nu de 12000,e prea puțin. Iar fanii lui Uță de obicei merg mulți la meci.
Falca sa ii ia pe fiecare de manuţă dimineata dupa cafeluţă si pe ISU si pe cei care mai dau alte avize si care iau bani de pomană de la stat si să+i duca sa+şi faca treaba ! Fiecare etapa de intarziere sunt 5 % din voturile lui FALCA !
In primul rand, UTA a dat faliment in 2013, an in care Suporter Club UTA impreuna cu Primaria au inceput un nou proiect impreuna, din Liga a-IV-a. De unde a promovat in 2014 in Liga a-III-a, dupa in Liga a-II-a unde a pierdut barajul de promovare impotriva lui FC Voluntari iar urmatorul an a jucat barajul impotriva lui ACS Recas!! In al doilea rand, ACS Recas nu este rivala brand-ului UTA Arad, este doar o comuna pierduta. Rivala echipei UTA este ASU Politehnica Timisoara, care este in Liga a-II-a.
Stadionul trebuie sa poarte numele "initiatorului" respectiv stadionul Falca :)))
Nu va luati dupa ce spune Demolatorul. A distrus trei foste terenuri de fotbal, Strungul, Telekom si Amefa-Vagonul(a fost cea mai veche din tara). A promis ca in schimbul lor se va construi o arena noua moderna ! Teapa ! A ,,modernizat" vechiul stadion construit de Neuman in acelasi spatiu ingust in care n-ai loc nici sa parchezi o bicicleta ! Din cauza spatiului inghesuit, instalatia de nocturna a ramas pe locurile pe care a fost amplasata in 2008.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.