Comentarii (60)

Ducu Tudor  •  16 Noiembrie 2019, 18:07

Fără discuție , Dan este un antrenor formidabil , vorbesc rezultatele !

mioriticul  •  16 Noiembrie 2019, 17:07

O știre pentru gigisti. Făcută de gigisti.

dinamo100  •  16 Noiembrie 2019, 15:11

Eu nu inteleg cum un antrenor semneaza un contract ferm, iar peste cateva luni declara ca vrea sa plece fiindca "nu ar avea ce performante sa mai faca la CFR"?!!! Sau sunt pur si simplu baliverne decpresa ca multe altele...

spartcapus  •  16 Noiembrie 2019, 09:56
Postat de Sorin Dunareanu pe 15 Noiembrie 2019, 20:57

Dan Petrescu, nu este antrenorul ideal pentru nationala. Este un antrenor de club si atat. La nationala nu poate face performanta cu stilul sau.

Exact! Gigi ar fi cel mai nimerit pentru nationala! A antrenat la club si in campionat si in cupele europene si a avut rezultate notabile si cu Orhei si cu Alashkert!

Nicolae Madalin-Marius  •  16 Noiembrie 2019, 01:21

Cum?!!! CFR Cluj e în primăvara europeană și Dan Petrescu o lasă baltă!!!! Aici se vede ce tip de antrenor e ! Ca patron sa investesti în echipă atât de mult si sa vina un antrenor care intr-un moment atât de important te lasa baltă ,este o *** de antrenor !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

danielp0tc0varu  •  15 Noiembrie 2019, 22:20

A inceput jihadul contra CFR-ului. nu conteaza cum , cu arbitrii bagand in traista fecesebelei cu nerusinare puncte , cu articole scrise de mancatori de telemea . Sunt prea obraznici ceferistii , se incapatineaza sa ramana lideri jucand doar cu rezervele , castiga meciuri cu echipe mari din Europa , pe cand becalezii se fac de ras cu Sepsi.

Sorin Dunareanu  •  15 Noiembrie 2019, 20:57

Dan Petrescu, nu este antrenorul ideal pentru nationala. Este un antrenor de club si atat. La nationala nu poate face performanta cu stilul sau.

icostin66  •  15 Noiembrie 2019, 18:20
Postat de Jon Radu pe 15 Noiembrie 2019, 15:56

Pablo Escobar al fotbalului Romanesc. Ce lasa in urma Petrescu! Mare fotbalist dar numai pentru el si familie. In fotbalul Romanesc rezultate facuite de conducatori ,si arbitrii sa ai fie bine lui . Afara rezultate mediocre Echipe aflate la limita subsistentei La sua mentalita de invingator numai la nivel de cascaval. CARACTER ZERO: OM.ANTRENOR, MERGE LA CINE OFERA MAI MULT,ASTA SE CREDE MATUSSALEM. E AROGANT ,PLIN DE EL SI INFATUAT. Mergi si ia o echipa din liga inferioara,sa o duci sa castige ceva : trofeu,cupa,si per urma vorbesti de apelativul mister. Tu esti un oportunist legat cu sfoara de rezultate.l Cine ofera mai mult cu ala pleci. *** DE ANTRENOR cu AERE E IFOSSE DE DIVA.

Prostane, la fel judeci si in cazul altor antrenori?...:D...

Danut Ognean  •  15 Noiembrie 2019, 18:15

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

robotucigas  •  15 Noiembrie 2019, 16:55
Postat de Jon Radu pe 15 Noiembrie 2019, 15:56

Pablo Escobar al fotbalului Romanesc. Ce lasa in urma Petrescu! Mare fotbalist dar numai pentru el si familie. In fotbalul Romanesc rezultate facuite de conducatori ,si arbitrii sa ai fie bine lui . Afara rezultate mediocre Echipe aflate la limita subsistentei La sua mentalita de invingator numai la nivel de cascaval. CARACTER ZERO: OM.ANTRENOR, MERGE LA CINE OFERA MAI MULT,ASTA SE CREDE MATUSSALEM. E AROGANT ,PLIN DE EL SI INFATUAT. Mergi si ia o echipa din liga inferioara,sa o duci sa castige ceva : trofeu,cupa,si per urma vorbesti de apelativul mister. Tu esti un oportunist legat cu sfoara de rezultate.l Cine ofera mai mult cu ala pleci. *** DE ANTRENOR cu AERE E IFOSSE DE DIVA.

Ești prost?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6