Comentarii (60)

magic4ever  •  15 Noiembrie 2019, 12:29
Postat de andrei.f pe 15 Noiembrie 2019, 12:16

*** parasesc primii corabia care se scufunda !

Adevarul este ca merge foarte prost CFR...sunt pe primul loc in Liga 1 si aproape calificati in primavara europeana...oare prostia doare? Ascute bine unghia inainte sa o folosesti...

icostin66  •  15 Noiembrie 2019, 13:34
Postat de andrei.f pe 15 Noiembrie 2019, 12:16

*** parasesc primii corabia care se scufunda !

...:D...Mostra de gandire vecesebista...:D... Daca va pleca, va pleca doar pentru muuuulti bani, care sa-i acopere suma uriasa pe care va trebui sa o plateasca franarilor. Iar corabia (locomotiva) din Gruia dupa ce va scapa de grijile EL (nu-i departe, fiindca nu cred ca va face mai mult de doua jocuri, chiar daca se califica in ''primavara'') va defila in campionat spre un nou titlu...:)...

demolarii  •  15 Noiembrie 2019, 13:34

Eu am auzit ca pleaca G Becali de la Fcsb. Se gândește să ia o echipă din Costa Rica pe model Elena Udrea......

popescu222  •  15 Noiembrie 2019, 12:38

Pare o stire din seria de fonfleuri a agramatilor. Daca e totusi adevarata, eu ca suporter dinamovist il voi respecta la fel de mult pe Uhrin. El nu datoreaza nimic lui Dinamo, cum datoreaza de exemplu Lucescu si altii.

magic4ever  •  15 Noiembrie 2019, 12:09

Ce inventii...nu pleaca nicaieri...

laurkro  •  15 Noiembrie 2019, 10:31

Incredibil, e moderat și numele lui jiji când nu le convine moderatorilor....

Ionel Alecu  •  15 Noiembrie 2019, 12:19

AM AUZIT ca dupa ce ginerele ciobanului infractor dovedit a fugit cu banii si ciobanita a ramas neprihanita , ciobanul al batran a picat in depresie si viseaza ca va scapa de plata sumei de 38 meleoane eur clubului Steaua ! de urmarit la cine vor migra supusii dupa intrarea numitului in faliment ?

rooster_adevarat  •  15 Noiembrie 2019, 11:47

Ziaristii de la gesepe, ar scrie orice ca sa acorde sanse mandrelor oite de la fecesebe

spartcapus  •  16 Noiembrie 2019, 09:56
Postat de Sorin Dunareanu pe 15 Noiembrie 2019, 20:57

Dan Petrescu, nu este antrenorul ideal pentru nationala. Este un antrenor de club si atat. La nationala nu poate face performanta cu stilul sau.

Exact! Gigi ar fi cel mai nimerit pentru nationala! A antrenat la club si in campionat si in cupele europene si a avut rezultate notabile si cu Orhei si cu Alashkert!

daniaania  •  15 Noiembrie 2019, 16:55

Iarasi inventati stiri ????

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6