Alte știri din fotbal
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
0
5 jucători decisivi în Bănie » Cine a impresionat în sezonul de event al Universității Craiova
0
Eugen Neagoe întrerupe petrecerea Craiovei! » Cere 4 transferuri tari: „Titulari. I-aș spune lui Rotaru”
0
Florin Prunea, siderat de alegerea făcută de Bergodi pe „Oblemenco”: „Am înnebunit, vorbeam singur”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
2
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Tu esti anormal rau de tot!!!!Pe o parte spui ca cineva a cumparat la licitatie marca,palmaresul,sigla Rapidului pe cealalta negi ca si Becali avea acelasi drept dupa desfiintarea AFC!!!!
Ori in transa, ori in noaptea mintii sa fi ca sa mai sustii relicve sinistre ale sportului de rit sovietic, precum echipele militarizate si echipele de partid si de stat. Ei, cei care hiberneaza in cea mai profunda ignoranta, se inteleg si se ajuta intre ei, altfel ar fi imposibil pe intunericul total in care vietuiesc.
Respect Adriann! FîCîSîBî-istii sunt într-adevăr cancerul fotbalului românesc.
Eu zic ca n-au ce pune pe masa aia care posteaza pentru cativa firfirei de la un cioban puscarias. Retine ce-ti zic, pe mine ma durea undeva de becali daca nemernicul asta nu isi batea joc de Nationala Romaniei ca sa "vopseasca" fottbalistii pe care-i are de vanzare. Faceau si altii treaba asta inaintea lui, dar nu cu jucatori atat de slabi si nu cu pretul ratarii in serie a calificarilor. Ani de zile Nationala incepe a cu Banel si Dodel, a mai auzit cineva de ei dupa ce (intr-un tarziu) si-a luat ciobanul banii? Intelegi ideea? Din punctul meu de vedere ciobanul este dusmanul fotbalului romanesc ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baiatul asta e in criza !!! repeta obsesiv aiureli, identitati fictive si arata valente, de fapt banuite, de militaian de colhoz, scormonind prin beciuri si dosare. Ce semnificatie are cine spune un adevar valabil peste tot in lumea libera: echipele militare si cele de partid nu mai au ce cauta in sportul profesionist al unei tari democratice membre UE!!!
Peace brother si iarta-ma ca te-am jignit abia dupa ce m-ai jignit tu primul :) Am plecat inainte de cartonasul verde, Bafta
Suntem peste tot in casa, usile ni se inchid; Nu avem nici ce pune "pa" masa, de asta si tinem cu Rapid :))
Ma nu esti sanatos la cap :))) Eu rad in hohote de tampeniile lui florar samd :))) Am mai zis-o aici, daca maine ciobanul tau pleaca la muntele Athos, se calugareste si face legamantul tacerii, eu pierd o sursa majora de entertainment :))) Sfatul tau vi se aplica voua, celor cativa insi care postati mizerii, aberatii samd pentru cativa firfirei de la un puscarias care a nenorocit fotbalul romanesc.
Predosanu, zi ma, am nimerit-o? Te-au dat afara de la Secu pentru fals cu deconturi la Rio? :))) Altfel nu se explica decadere ta, cum ai ajuns postac la cioban din vajnic securist taietor de frunza la caini la RIo pe banii statului.
Iti spun sincer, las-o mai moale cu sportul asta pe care il faci zilnic aici, pentru ca la ura, frustrare, suparari si obsesii dintr-astea ce nu se mai atermina(pentru ca faci treaba asta inca de pe vremea dacilor cand se dulea Valahul cu Bianco in likensi) ficatul cedeaza mereu primul. Ai sa-mi dai dreptate in viitor si o sa-ti para si abia atunci ai sa eralizezi ca nimic din toate aceste lucruri si frustrari nu merita nervii si timpul tau irosit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.