Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Vestea primită de Chivu după examenele medicale » Titularul lui Inter, în pericol să rateze și Derby d'Italia!
0
Cum a numit-o antrenorul lui Fenerbahce pe FCSB, după ultimele rezultate
0
Gest violent la adresa jurnaliștilor al unui suporter de la PAOK, în fața Spitalului din Timișoara
0
Droguri în microbuzul cu suporterii lui PAOK » Șoferul, sub influența substanțelor interzise
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
Doar proștii cred ce zice Dragomir.. Mitica la pescarie!!!
Ali Bec si cei 3 hoti: militianul, ciobandantul si taxatorul
La BRUTARIEcu JIJI ati distrus fotbalul cu blaturile cu escrocherii fraierii care ieri si au luat bilete un an de zile sigur sa u scirbit de fotbal
Ce ma deranjeaza pe mine este ca minciuna asta a fost preluata de toate canalele de stiri,ce usor mai puneti botul la stiri false.. ziaristi de 2 lei!
De ce publicati toate balivernele? Sunteti sau nu profesionisti? Vindeti iluzii ! N-ati vazut meciul? N-ati publicat dezastrul lui Hagi ?
ziar de dezinformare cu minciunile ciobanului si cu dedicatii in rest sunt depasiti ca jurnalisti sportivi
mitica brutarie e exact ca infractorul becali....numai milioane viseaza....si tese basme in mintea lui! ***,sunt destul de frecvente la persoanele de o anumita varsta,dar se pot tine sub control prin tratament
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baliverne!
Cand am spus ca asta minte si cand spune adevarul nu m- am pacalit. Tipic militienilor si comunistilor.De astia nu scapam trei generatii de acum incolo.
se baga in seama premeditat......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.