Alte știri din fotbal
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
1
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Blonda Lenuţa e doar una dintre toţi ăia mulţi care s-au ales cu locuinţe ...
Libertatea
pai cam asta e viata antrenorilor,fara rezultate cum e protasov, esti chemat acolo unde multi altii n-ar veni niciodata ...
"Dacă scriu o carte cu ce e la Astra, o sa iasă un thriller" ... Dacă în respectiva carte va menționa și de meciul Astra - Dinamo atunci am putea vorbi chiar de o carte..."horror"!!
Doar Bergodi a avut sange in el si l-a dat afara din vestiar pe infractor....restul au acceptat umili echipele dictate de luceafăr.
Felicitari domnule,pentru maturitatea comentariilor.
pe care-l astepta,in curand, o condamnare...eu n-as vrea sa fiu ca el,ma p/i/s pe banii lui.
Halpine am auzit ca muti la Budapesta cu Trica.
Multi romani ar vrea sa fie ca el: un nimeni cu bani!
Protasov este penibil. Dupa ce a fost antrenor (?!) la Gigi Becali se mai mira de ceva in fotbalul romanesc?!
Dl Niculae e un om afaceri pursange detectand, situatia tragica, far' de viitor a sportului rege actionand, in consecinta.. ;-):-)
Eu cred ca toti care au antrenat in liga I ar scrie o carte si nu doar thriler ar iesi carti de drama gen antrenori schimbati ca pe sosete sau SF (aici ma refer la Stoican care zicea ca ia campionatu :)) )avem si romance in rolu principal Reghe si Cosmin Contra cu titlu "Te iubesc dar plec la mai bn " :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.