Comentarii (32)
100466354012178
Joachim Makay  •  07 Ianuarie 2018, 15:23

E nerabdator sa ajunga in ghiveci.

ares123
ares123  •  07 Ianuarie 2018, 15:12
Postat de hitman222 pe 07 Ianuarie 2018, 14:55

Ai creierul blocat, ce sigla am in dreapta gigistule? Unde vezi Dinamo?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ares123
ares123  •  07 Ianuarie 2018, 15:11
Postat de hitman222 pe 07 Ianuarie 2018, 14:43

Daca ati renunta sa mai numiti Steaua echipa voastra favorita, clonă-fcsb, lumea v-ar lăsa in pace.

Si ce te doare ba pe tine ca noi ii spune STEAUA...esti bunica lui talpan..????? Vezi ba de viata ta si lasa-ne in pace.NU o sa convingi pe nimeni niciodata sa treaca in tabara talpanista.

ares123
ares123  •  07 Ianuarie 2018, 15:09
Postat de hitman222 pe 07 Ianuarie 2018, 14:08

Care Steaua prostea? Ala cu clona fcsb are treaba.

FCSB e tot Steaua ...prostea.

blocatu
blocatu  •  07 Ianuarie 2018, 15:08
Postat de utilizator șters pe 07 Ianuarie 2018, 14:56

Repeta dupa mine: Badea, cu palmaresul si marca lui, sunt actionari minoritari ai lui Dinamo. Stii ce-i aia societate pe actiuni? Nu? Pune-ti vesta, ca-i frig afara!

repeta dupa mine : "*** *** de Dinamo al vostru! de Steaua! de FCSB! de cele 5 echipe ale Rapidului!" acu`, lasa vesta, mistocarule, ca nu toti lucram in constructii, ca tine! ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blocatu
blocatu  •  07 Ianuarie 2018, 15:06
Postat de hitman222 pe 07 Ianuarie 2018, 14:55

Ai creierul blocat, ce sigla am in dreapta gigistule? Unde vezi Dinamo?

talpanistule, ai gresit, nu sunt gigist, mi se rupe de fcsb! dar mai tare mi se rupe de clone ca CSA si Rinamo! *** sa injurati in stanga si in dreapta, cand echipe voastre nu valoreaza nici o ceapa degerata! voi, astia cu "adevarata Steaua", dinamovistii aia cu societate pe actiuni(cand o sa plateasca neghinita 2 milioane lu` Badea, atunci sa vorbiti de Dinamo din liga I ca si Dinamo si nu o clona !) si rapidistii care nu stiu nici ei cu care tin, din cele 4 echipe Rapid din liga IV ,ati devenit plictisitori cu interminabilele voastre litigii! ceilalti useri vor sa vada si altceva decat "jiji, Talpan,Rinamo, ciorba, ghiveci, *** de la Rapid!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Ianuarie 2018, 14:58

Pentru cei care nu cunosc realitatea: http://www.ziua.ro/display.php?data=2005-11-01&id=187668

hitman222
hitman222  •  07 Ianuarie 2018, 14:55
Postat de blocatu pe 07 Ianuarie 2018, 14:49

pai voi sunteti Dinamo, ma? vorbiti de altii, ca sunt clone? mai Rinamo 1900toamna, cu palmaresul si stadionul la Badea! macar fcsb are un proces in care se judeca daca au sau nu dreptul, voi nici macar atat! sunteti declarati ca si clona a lui Dinamo fara drept de a contesta! daca vrea maine Badea va scoate din liga mamaliga!

Ai creierul blocat, ce sigla am in dreapta gigistule? Unde vezi Dinamo?

blocatu
blocatu  •  07 Ianuarie 2018, 14:49
Postat de hitman222 pe 07 Ianuarie 2018, 14:43

Daca ati renunta sa mai numiti Steaua echipa voastra favorita, clonă-fcsb, lumea v-ar lăsa in pace.

pai voi sunteti Dinamo, ma? vorbiti de altii, ca sunt clone? mai Rinamo 1900toamna, cu palmaresul si stadionul la Badea! macar fcsb are un proces in care se judeca daca au sau nu dreptul, voi nici macar atat! sunteti declarati ca si clona a lui Dinamo fara drept de a contesta! daca vrea maine Badea va scoate din liga mamaliga!

danger.
danger.  •  07 Ianuarie 2018, 14:49

Ar fi culmea sa-i ai pe Ronaldo si Rivaldo in echipa si sa nu prinzi play off-ul :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează