Comentarii (32)
hitman222
hitman222  •  07 Ianuarie 2018, 14:43
Postat de jack_the_stripper pe 07 Ianuarie 2018, 14:26

Bineinteles ca doar la ei e permis, uita-te doar la ce mazgalesc poazonel si haita de clone. In schimb, cerberii GSP ma baneaza pentru ca am citat din nea Marcel...

Daca ati renunta sa mai numiti Steaua echipa voastra favorita, clonă-fcsb, lumea v-ar lăsa in pace.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  07 Ianuarie 2018, 14:26
Postat de ares123 pe 07 Ianuarie 2018, 13:33

Il doare, ce te doare si pe tine cand aberezi la greu pe articolele despre Steaua. ...doar la voi e permis ?

Bineinteles ca doar la ei e permis, uita-te doar la ce mazgalesc poazonel si haita de clone. In schimb, cerberii GSP ma baneaza pentru ca am citat din nea Marcel...

olaru_andrei
olaru_andrei  •  07 Ianuarie 2018, 14:17

o petarda noua pt new dinamo....zero lei...de zero euro joaca :))))

hitman222
hitman222  •  07 Ianuarie 2018, 14:08
Postat de ares123 pe 07 Ianuarie 2018, 13:33

Il doare, ce te doare si pe tine cand aberezi la greu pe articolele despre Steaua. ...doar la voi e permis ?

Care Steaua prostea? Ala cu clona fcsb are treaba.

vbga
vbga  •  07 Ianuarie 2018, 13:58

"Nu mai suport când văd că sunt ținut cu forța. Abia aștept să plec de aici". Plateste cat cere Chiajna pe tine si pleci la Dinamo,este foarte usor.

daweroirl
daweroirl  •  07 Ianuarie 2018, 13:42

Trebuie adus pe zero lei altfel urca valoarea lotului de la zero cat este acum...

ares123
ares123  •  07 Ianuarie 2018, 13:33
Postat de Vyyllyy Engel pe 07 Ianuarie 2018, 12:52

Ce te doare pe tine cu cine pleca Dinamo in cantonament ?, fcsb-ist *** , ***

Il doare, ce te doare si pe tine cand aberezi la greu pe articolele despre Steaua. ...doar la voi e permis ?

mihai_bn
mihai_bn  •  07 Ianuarie 2018, 13:27

Păi nu ești ținut cu forța, prietene, ești ținut în baza contractului pe care tu l-ai semnat cu clubul. Plătește-ți transferul din banii familiei sau ai tăi și mergi la ce echipă vrei. *** "***" ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Ianuarie 2018, 13:23

Dinamo a ajuns sa se milogeasca de echipele comunale... Era Negoita!

851072578301681
Vyyllyy Engel  •  07 Ianuarie 2018, 12:52
Postat de Costel Pisleaga pe 07 Ianuarie 2018, 11:56

lotul lui dinamu cu care va pleca in cantonament in proportie d 60 % : i.popescu , branescu , mutiu - romera , nica , corbu - nedelcearu , krausz , maric , m.popescu ,katsikas - v.olteanu , s.bucur , m.codreanu - dudea , i.serban , l.gheorghe - mahlangu , nascimento , m.vlad - hanca , l.manole , i.gheorghe - p.petre , neicutescu , alx.dulca - salomao , tircoveanu , longher - d.popa , moldoveanu , trandafirescu !!!

Ce te doare pe tine cu cine pleca Dinamo in cantonament ?, fcsb-ist *** , ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează