Alte știri din fotbal
Nu i-a plăcut ce a văzut în FCSB - FC Botoșani: „Meci de vacanță”
0
Nici Anestis n-a mai avut ce face! Thiam a deschis scorul în meciul cu Botoșani, profitând de haosul din apărare
0
Oțelul n-a avut șut pe poartă la Craiova, dar Laszlo Balint „apreciază curajul jucătorilor lui”
0
Nicușor Bancu: „Nu mai vorbesc despre titlu”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
3
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Salariu de 6.000 de euro net pe lună, se caută șoferi de cisternă, inclusiv ...
Libertatea
Câtă frustrare poate sa zacă intr-un om de nimic..
Credeam că fanii lui Dinamo sunt revoltați de faptul că Astra joaca cu echipa a treia !!!!
Ingheti ca prostalaul toata ziua sprijinit de leul ala aurit de la palat...
Pai prima data ,Astra a anuntat pretul unui bilet 5 lei,dar la presiunea presei(vezi Doamne , cufcsb alt pret) astrali ,au ridicat pretul !Public bet: astra-dinamo 2 !Pa !
Nu sunt dinamovist ,dar este o prostie totala, ceea ce fac cei de la Astra este incalificabil.Ar trebui sa le mulțumească dinamovistulor pentru că le umple și lor cineva , in sfartsi, stadionul. Ei sunt singurii care mai fac spectacol. Respect peluza Cătălin Haldan.
Nu e bună comparația. La Tarom e vorba de sezon, de trafic. Așa și pe litoral acum e 20E camera iar în august e 50E. Aici e mârlănie, e discriminare. Sigur, neamendabilă, sunt privați și își fac singuri politica prețurilor ,dar tot discriminare rămâne. Păi dacă în tot campionatul ai prețuri de 10 lei de ce celor de la fcsb sau dinamo le ceri 100 de lei? E ca și cum ăia de laTarom ți-ar zice că tu ești român plătești 90E și ăla că e polonez plătește 300E la aceeași cursă.
ce e prostovane, te supara adevarul ? ..hahahahaha...
daca cainii joaca bine si castiga, o sa fie blat...hahahahaha....
Prostăvanooo,iar iti suflii nasul pe gsp. Ai lasat din nou prostul la bucatarie? Asta ca sa vezi ce frumos se vorbeste. Tu,ca o doamna ce esti,iti permiti sa vorbesti tuturor urat,insa la urma urmei,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
injura*
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.