Comentarii (11)
pain89
pain89  •  20 Martie 2019, 17:04

sanatatea e mai importanta decat un meci la nationala si foarte bine face ca nu risca, are un sezon reusit si sper sa revina sanatos sa dea cat mai multe goluri ca un atacant adevarat

adicn
adicn  •  20 Martie 2019, 15:09
Postat de torque07 pe 20 Martie 2019, 13:42

Si pe mine ma ia cu ameteli pe la sfarsitul reprizelor . Dar eu am 10kg peste cat ar trebui sa am si joc intr.o liga de amatori.

Daca esti cel din poza, sigur n-a numa' 10... :))))

bombon
bombon  •  20 Martie 2019, 14:00

Si pe mine ma ia cu ameteli (de bucurie) cand vad ca Tucudean mai da cate un gol, pe final de meci, si iara ramane Steuia fara titlu si anul asta, desi s-au facut demersuri serioase sa iasa "bine" treburile de data Astra, pardon, asta!... Punem pariu ca Tucudean va reveni repede pe teren si va fi prezent, pentru a primi medalia de campion, in ultimul meci al campionatului, FCSB-CFR 0-2, desi scorul acelui meci nu va mai conta?