Alte știri din fotbal
Scandal la UTA înaintea meciului cu Rapid! Mihalcea a „explodat” la conferință: „Parcă a omorât șase persoane!”
0
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Știri din fotbal internațional
Ce au scris italienii, după AC Milan - Inter: „Slabă!” » Nota primită de Cristi Chivu
0
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
3
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Sunteți datori sa salvați fotbalul românesc! Datorită lui sunteți ce sunteți. Lăsați orgoliile și faceți o strategie astfel încât sa câștigați șefia FRF. Trebuie sa înțelegeți măcar in ceasul al 12 lea ca de voi depinde viitorul fotbalului românesc. Veniti cu un singur candidat pe care sa l susțineți necondiționat( șansele cele mai mari, după părerea mea, avându le Lupescu și Gica Popescu...in afara celor doi alegerile sunt pierdute) Sacrificati va și mergeți in campanie la toate AJF urile cu un singur candidat. Faceți-va pagina de Facebook in care sa va expuneți programul. N o sa va ierte nimeni dacă nu faceți acest lucru și pierdeți alegerile FRF.
Mare tupeu la A Vochin, unul dintre sforarii din spatele marionetei burleanu. Profitand de faptul ca politrucul si gasca lui de parveniti flamanzi nu au habar de fotbal, Vochin s-a oferit sa fie ghidul lor spiritual, un adevarat aiatolah, care a luat toate deciziile importante ale rusinosului mandat burleanu. Acum Vochin incearca sa arate deschidere fata de orice candidatura, sperand ca *** si pomana electorala oferite de sleahta burleanu (din care face parte cu mandrie) sunt suficiente pentru a mai sta inca patru ani cu ciolanul in mana. Un fost ziarist bun ajuns din lacomie si dorinta de putere un dregator *** la curtea infiltratului, *** si impostor, burleanu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Tolontan și echipa de investigații GSP sunt niște EROI ai țării!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigistii l.ar vrea pe Argoniseala poetul sau pe Memelusha șefi la FRF.. Penibilii Romaniei, FîCîSîBî-știi sunt Penibilii Romaniei!
Sunt tare curios ce ai facut tu pentru Romania? Macar acesti jucatori ne-au adus zeci de momente de bucurie...chiar si atunci cand pierdeau, macar jucau fotbal...tu esti un neica nimeni care arzi gazul de pomana pe gigi sport!
Lasa-l pe iobag, asta e gigist prostalau! Gigistii stiu doar de stapanul luminii de la palat ;)
Esti un *** deosebit. Afla tarane cine a fost Lupescu, ce a insemnat Lupescu pentru generatia lui. Ori erai un carnat cand asta chiar jucat fotbal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
printre cei mai mari din generatie ? eu zic ca printre cei mai mari din univers :))) . pentru ce are nevoie fotbalul romanesc lupescu nu e suficient de inteligent. nu ma intereseaza daca tu ai neuroni cat o gaina il vezi inteligent si pe dinu doar pentru ca foloseste cuvinte pe care nu le intelegi. in comparatie cu alti candidati lupescu e inteligent . dar sa spui si ca a fost printre fotbalistii cei mai mari ai generatiei inseamna ca esti cazut in cap.de hagi, popescu, petrescu, munteanu ai auzit?
Fii si tu putin original ca asta cu "generatia de aur, care nu a luat aurul" e rasuflata de mult.
Vad ca si acum multi dintre voi sunteti nemultumiti. Poate ca tara asta isi merita soarta! Nimic nu va convine...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.