Alte știri din fotbal
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
2
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
8
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Naționala visează la prima calificare la Campionatul Mondial, iar eroul este momit cu un apartament de lux
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Papagali
Cauta alte posibile transferuri... sau pune bazele unui nou centru de copii si juniori :))))))))))))))))))))
Eu cred ca citeste viitorul semnaturilor lui Marica si Budaescu! :))
mai pe Romaneste, *** Mache :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
aaa, asta-i un fel de semnatura autorului cand vine vorba de "chestii" esuate la Steaua, adica un fel de 'frectie la ....picior de lemn' :)
iar avem mah poza asta cu Mache cand se uita fix adanc in palma? care-i faza cu poza asta ca mereu cand vorbiti de Reghe bagati poza asta, desi Reghe e in plan secund, huh :)
marica fenteaza fotbalul de mult timp...si culmea e ca ii iese'...gaseste mereu echipe mediocre de prin turcia sau spania care-i platesc peste 1 mil. pe an....
Si la dinamo zici ca nu a pacalit fotbalul?! el a fost pe val la Stuttgart si la nationala... acum 8-9 ani. Ultimele goluri la nationala le-a dat cu Estonia in Oct 2013 si cu Grecia in Sept 2014!!!!!!!!!!!!
Si asa sa fie... Marica nu este in situatia care sa ii permita sa puna conditii si sa emita pretentii. De vreo 2 ani este mina moarta!
A facut ravagii prin cluburi si discoteci, in Turcia! Ca de jucat nu prea a avut cind... :))) Cea mai mare realizare a lui sunt cele 19 goluri in 93 de meciuri (4 sezone)... acum 7-8 ani al Stuttgart. Marele atacant din 2016!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.