Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Răducane, cum ai devenit rapid presh la intrare !!! Cum nu e discriminare când are interzis în cantonament și îl trimiți în parc singur să se antreneze ??!!!
Poate văzând aceste mizerii făcute de ”atoateștiutorul”, fraierii vor trage învățămintele necesare și vor sfătui pe toți să se întoarcă cu spatele când aud de această grupare infa.ntilă cu un patron-pușcăriaș, un fost arbitru dus cu duhul, un altul care face și drege cu CCA-ul și un antrenor marionetă !!! Oferta : Vreți să fiți ....pe plantație, veniți la fcsb în rezervație !!!
Jucatorii sa se gandeasca bine ,inainte sa semneze cu nenorocitul de cioban.
Nu e prima oara cand ciobanul face asta. Iar voi "ziaristi"ii cantati ode. O sa se gaseasca un jucator sa.i ia bani multi la judecata. Asta daca nu il judeca Doamne,Doamne inainte. Un fariseu care,paradoxal,are prozeliti aici.
Numai Becali este capabil de asemenea lucruri, tratandu-si jucatorii ca pe oile din curtea casei sale !! Jucatorul are un contract si trebuie sa ramana la Fcsb, pipereanul fiind obligat sa-i plateasca salariul !! Poate asa invata si el sa-si respecte jucatorii si contractele semnate !!
Se da un citat din avocatul bulgar, dar acesta, contactat, nu a vrut sa dea amanunte. Ce logica :)))
Articol de.......ati ghicit: Costin Stucan =)))))))))))))))))))))))))))))))))
Nu e nici pe departe prima oara cand ciobanul face de-astea. Imaginea de om care isi respecta obligatiile financiare este complet falsa.
Lasa ca sunt profesioniste restu :))) Cand trebuie sa dea banu, intra in insolventa :)))
Nimic nou la Stana. Falimentul nu e departe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.