Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
100% e acel prostalau!
Ai dreptate.
Nu stia ce il asteapta :)))
Nu inteleg cum vedeti voi ca se destrama,sau ca falimenteaza,sau ca retrogradeaza!Cred ca unii dintre voi aveti puteri miraculoase!
Hahahahaah ce imi place cum se destrama fcsb, si urmeaza meci cu craiova si cluj lasatii sa se pregateasca pt liga a2a
In poza pare foarte fericit ca a ajuns la clona ilfoveană...
Nu se mai mira nimeni despre ce se intampla la,, fc stan si bran ,,!
Ai fi zis ca s-a dumirit toata lumea dupa atatia ani si atatea ispravi de acest gen ale puscariasului. Si ca o sa mai poata aduce doar straini care nu stiu cine e becali si nu-si fac temele cum trebuie, sau sunt pur si simplu disperati sa joace undeva. Dar sunt in continuare destui romani dispusi sa semneze cu ciobanul, Manea e cel mai trist exemplu.
Asta e articol pentru rinisti fara creier ca tine. Nu esti tu ma postacul herman...hitman...nebraska ? Ca prea semeni in prostie si exprimare cu ala..
gigist fara multa minte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.