Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Primul cartonaș galben, după 64 de secunde
0
Mondialul „demisiilor”! Încă un selecționer și-a anunțat plecarea după turneul final
0
Erling Haaland: „De obicei, așa se întâmplă. Încep să cred că este un dar de la Dumnezeu”
0
Promisiunea lui Erling Haaland: „Ceea ce putem crea prin fotbal va schimba țara!” » Modelul implementat la scară națională de norvegieni face ravagii la Mondial
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Clanul Camora... Amice Giovani esti pe dinafara! Camora este o organizatie care are originea in Calabria , asemanatoare cu Mafia siciliana si Cosa Nostra americana cu care are "relatii de afaceri". Nu un clan!
Bate campii la greu, "i-a pus cutiul la gat", minicuni, pe vremurile alea, nu te duceai de capul tau prin frontiera, exista un permetru de 30 de km pana la granita, unde orice persoana care nu era din zona era verificata si monitoriazata. La calauza care stia traseele pe granita, nu ii bateai la poarta si gata hai sa trecem acum froniera ca nu e nimeni?!?!? Se faceau minim doua intalniri, se dadea un avans si iti spunea ziua si ora cand sa vii ca sa treci. Iar toate calauzele erau oamenii securitatii si militiei, informau tot in cel mai scurt timp autoritatilor. Povestea cu am mers la aceeasi calauza, care ne-a tradat si i-am pus cutitul la gat....E GOGOGRITA MAI MARE CA EL. A spus-o clar a fos tun BISNITAR! Cam atat, ca se viseaza mafiot, e treaba lui.... mai mult nu poate.
Doar ca Zagreb e in Croatia insa pe vremea aia era in Yugoslavia, deci intelegerea nu era strict cu s^rbii. Dar omul a mai citit si el, zice... Ma rog...
Intr-o vreme se jurau toti ca nu o sa il mai bage in seama. Lasa ca ii scuipa iar si apoi ii injura in emisiune cum a mai facut-o. Astia au coloana vertebrala nu gluma.
Domnu´ Ioanițoaia, dacă mai trăia cred că îl invitați și pe Emi Pian la „emisiunea” dvs. Jos de tot ați ajuns... dar, nu vă temeți! Sunteți mulți!
Tustrei au fost racolati de SECU si facuti agenti sub acoperire ! Daca n-ar fi asa Cammora era arhisuficient pentru un dambovitean sa se emancipeze ! A furat a talharit a ajuns in cele mai sordide locuri si a luat pusul intregii lumi interlope romanesti , incepand cu Albanezulsi continuand cu ceilalti "eroi" din filmul cu numele Don Giovani romeno !
Sunteti mai jos decat Cancan, daca se poate...
Tipic gazetaresc sa faci publicitate unui hoț și unui bandit care trebuia sa facă peste 20 de ani de pușcărie și sa ascultam acuma minciunile lui. De ce oare presa trebuie sa facă publicitate unor borfași? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne! Ocroteste-ne de jurnalistii din 2020. Cum sa oferi populatiei un articol prin care un om de nimic incalca legea in mod repetat, indiferent de regim? Mai mult de atat..tu..jurnalist sportiv, publici o asemenea mizerie dupa ce acest om a adus prejudicii sportului si statului roman.
Cum puteti scoate un asemenea animal in lumina? Va considerati formatori de opinie si da-ti glas unuia care ar trebui sa rupa puscaria in doua dupa care criticati un copil de 20 de ani ca nu e serios si munceste si sta cu mintea dupa masini si femei.Ipocriti, spagari sunteti mai rau decat laturile umane pe care le promovati!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.