Alte știri din fotbal
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
0
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
0
I-a activat clauza lui Marius Coman! Ce se întâmplă cu atacantul care în martie era convocat la națională
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Echipe de start
0
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
0
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Inainte sa-l contestam pe Negoita (inca imi este simpatic), haideti sa vedem de unde am plecat !!! Dintr-o groapa extreme de adanca in care am fost DIN CAUZA celor trei musterii.... Badea, Borcea, Turcu, + a verilor Becali M-am saturat sa vad ca suntem neputinciosi in fata stelei, dar nici nu pot sa arunc cu pietre in singurul om care s-a bagat sa faca ceva ! Omul a spus cu subiect si predicat ca asteapta langa el si alti investitori sau este dispus chiar sa renunte in favoarea altui investitor potent. Ati vazut voi pe cineva sa se inghesuie sa cumpere clubul? Haideti sa (mai) avem rabdare sa iesim din insolventa si apoi sa tragem concluziile necesare. Pana una alta HADETI CU TOTII sa umplem stadionul meci de meci, si in acest fel sa ne ajutam clubul. Noi ne "razboim" cu stana, dar suntem departe de ce se intampla intr-un campionat sanatos. Cu banii nostril pe bilete ne vom ajuta clubul.
Am zis eu că-i pe degeaba!. Salut, by the way! :))
@Zidane, mai bine sa joace acolo un hunior decat Boubacar care stie sa joace doar pase in spate si pierde foarte multe mingi.
Neputinta este demagog, nu are bani sa tina Dinamo decat la un nivel mediocru. Are in schimb bani pt postaci gen Marius72.
De ce te agiti aiurea si le mai dai si satisfactie la toti prostii? Ai rabdare.......inainte sa faci achizitii, mai intai trebuie sa scapi de putorile din lot. Si stai sa vezi cate sunt...... Am toata increderea in Dinu Gheorghe, dar mai ales in Mircea Rednic. TOATA INCREDEREA !!!
Nea strimbule, vezi bre ca totusi tre' sa ramina 11 potai in lot, ca sa puteti intra pe teren si sa va faceti de ris asa cum ne-ati obisnuit :)
doarlazar mai merita pastrat ina un sezom sa vedem cum joaca. cu rednic
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! dorinao petardao cand se tireaza ?.))
Pe langa Vali Lazăr, Marian Cristescu, N. Grigore, Traian Marc,Ricardo Machado,Boubacar Mansaly vedeti ca au mai plecat si Serginho, Durimel, Naumovski, Farnolle.
uraaaa scaparam de BUBAker !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.