Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique trece la următorul nivel » Antrenamentele lui PSG și schemele de joc, proiectate pe o tabelă gigant!
0
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Sunt curios daca avea tupeu sa ii dea o palma lui g.chirita, marius niculae, ganea, bornescu, etc.
Ia dat,de la julit ... :)))
Chiar daca si-a aruncat tricoul, daca a injurat sau scuipat, nimeni nu are dreptul sa loveasca un jucator, nici macar tac-su sa fi fost! Este un gest incalificabil! Suntem in secolul 21! Pedepse exista de la amenzi, pana la desfacerea contractului, dar sa lovesti peste gura un jucator este dovada de salbaticie si mitocanie! Asemenea huligani si primitivi nu au ce cauta pe terenul de sport!
subscriu la fratele meu dinamovist..mai ales ca din ce stiu acest golofca(pe care fcbotosani la facut mare) este din suceava iar daca nu ma insel aceste 2 echipe (botosani-suceava) erau un fel de steaua -dinamo in liga 2
Da albitru cea pazit? Rosu pentru Leo. Sunt curios daca scrie ceva in raportul de joc. Brutele astea ar trebui eliminate din viata sportiva.
Acest antrenor nu trebuie sa stea pe banca vre unei echipe. E huligan.
Grozavu nu are nicio scuza, nu asa se procedeaza ! Inca o modalitate de rezolvare a unei probleme...tipic romaneasca ...grozava !!!
ieram curios sa vad cit de grozav ar mai fi fost asta daca antrena urmatoarea echipa si anume coman sau bornescu portari apoi contra tamas marius constantin markovici sirbu ala care l a aparat pe galamaz la ploiesti ca fundasi apoi sapunaru cadu gabi muresan mutu mijlocasi si lacatus cu ganea atacanti.
Leo ! Sper sa nu o tratezi si pe Carmen sotia ta cu astfel de apucaturi...era frumoasa foc Baimareanca si desteapta pe masura frumusetii ,ma mir si azi ce naiba a determinat-o sa te ia de sot BATAUSULE .....
Intre Grozav si Reghe nu-i mare diferenta ! nici vorba de demisie, amandoi au *** gros !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.