Comentarii (21)

magic4ever  •  27 Martie 2020, 10:48

Cred ca preferatilor lui Becali: Tanase,Coman,Popescu si Man nici nu o sa li se reduca salariul,totul o sa fie doar pentru presa si pentru ceilalti jucatori ca sa urmeze exemplul lor...ei spun ca le-au fost micsorate salarile dar raman cu salariile intregi si restul echipei o sa aiba contractul injumatatit....ii pacaleste Becali daca accepta injumatatirea contractului, legal nu are ce sa le faca daca fotbalistii nu accepta micsorarea contractului,Becali trebuie sa plateasca tot acum sau peste 1-2 luni dupa ce ajung cazurile la Fifa sau Uefa...

Robin Green  •  26 Martie 2020, 23:01

Urate fetze au reptilele astea doua....o tiganca si un albanez astea sunt "celebritatile" de prima pagina in romanika

Claude SH  •  26 Martie 2020, 19:35

Sigur ca știe Gigi de Codul civil?! Probabil și-a întrebat avocații care e codul cu cele mai multe articole ca vreau să-mi trombonesc jucătorii? Codul civil, aproape 3000. Nu știu jucătorii la ce sa se aștepte, probabil mulți nu știu sa citească sau care știu, probabil asa ca Nica din Humulesti, silabisand la greu. Asa cu prosteala de Pipera uite ca Gigi e din nou cu sacii în căruță. Nu are importanta cum s-a făcut treaba, mai cu vorba dulce, mai cu impulsul dat de căpitan, apoi o mica amenințare cu reduceri mai mari, apoi șantaj cu echipa a doua. Mda. Oameni fără caracter!

Tavi A'visi  •  26 Martie 2020, 17:34

Ce face *** nu este legal, cred ca dupa acest Tarababu o sa ramana si fara jumatate din Echipa. *** este unul din aceia care doneaza 1 leu si 1000 baga in buzunar din alta parte. Face totul de FATADA!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Neculaescu Mircea  •  26 Martie 2020, 16:57
Postat de 1923rapidgiulesti pe 26 Martie 2020, 16:14

Tie iti spune judecatorul cu cine sa tii??? Daca a fost corupt??? De la Ceausescu ati trecut la Gigi Becali, va meritati soarta, oilor!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Neculaescu Mircea  •  26 Martie 2020, 16:55
Postat de 1923rapidgiulesti pe 26 Martie 2020, 16:14

Tie iti spune judecatorul cu cine sa tii??? Daca a fost corupt??? De la Ceausescu ati trecut la Gigi Becali, va meritati soarta, oilor!!

vorbiti ba *** de dinamovisti si de altii ca ei care toata istoria lor au distrus tot ce insemna corectitudine in sport.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gikiewicz93500  •  26 Martie 2020, 16:33
Postat de 1923rapidgiulesti pe 26 Martie 2020, 16:14

Tie iti spune judecatorul cu cine sa tii??? Daca a fost corupt??? De la Ceausescu ati trecut la Gigi Becali, va meritati soarta, oilor!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1923rapidgiulesti  •  26 Martie 2020, 16:14
Postat de gikiewicz93500 pe 26 Martie 2020, 14:56

steaua = fcsb in viziunea tampa a unora putini si neimportanti( cum e si prostcivil de exemplu) care nu vor sa recunoasca o hotarare a justitiei unui stat membru ue si nato si nu respecta legile unui stat european.

Tie iti spune judecatorul cu cine sa tii??? Daca a fost corupt??? De la Ceausescu ati trecut la Gigi Becali, va meritati soarta, oilor!!

Vlad Hartea  •  26 Martie 2020, 15:29

Pare o surpriza ??? Nicidecum....pentru ca daca acei jucatori isi reduc salariile, atunci si comisionul acestui personaj jenant vor scadea dramatic !! De unde atunci banuti pentru genti si pantofiori de fite cu care sa se dea mare pe toate site-urile ??

juliusmad  •  26 Martie 2020, 15:21
Postat de gikiewicz93500 pe 26 Martie 2020, 14:56

steaua = fcsb in viziunea tampa a unora putini si neimportanti( cum e si prostcivil de exemplu) care nu vor sa recunoasca o hotarare a justitiei unui stat membru ue si nato si nu respecta legile unui stat european.

...sau UEFA, sau presa din lume si din tara, sau majoritatea oamenilor de fotbal din tara.

  • 1
  • 2
  • 3