Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Cu voluntariul chiar s-a atacat! In comparatie fc5b a cautat ouale de pasti ascunse in aratura de National! Parca erau scufitele rosii in cautarea lupului....
Nouarii, iosifeeee vomita băăă ţarane. Dupa colţ. Aici e mediu didactic nu scuipatoare pentru fc5bisti nemoderati de gsp ca tine, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca Rednic va sta la Dinamo si sezonul viitor cu siguranta echipa va ajunge acolo unde-i este locul , in lupta pentru titlu !
In cateva minute o sa apara un articol nou, semnat vranceanu:))) Un italian crescut de Roma ar putea semna cu Dinamo. Din pacate, vranceanu nu are cum sa spana ca e EXCLUSIV, au anuntat altii inaintea lui :))) N.a ...Am tastat intentionat numele jurnalistului cu v ! Poate se prinde de ce !
Ce antrenor vine cu bani de acasa 25000 de euro sa premieze jucatorii si staful tehnic ? Orice fraier isi da seama ca Dinamo este pe mana lui Rednic,si foarte bine,fiindca stie cu ce se mananca fotbalul.
Du-te bă naibii.
Areseniee, iosifeee mori daca nu-ti scoti unghia din glanda aia mare!
Spuneti voi daca exista varianta mai buna ca Redinc, acum!? Pana si gigi babanul ii premiaza pe ai lui cu o sfântă cuminecatură !
Aveți garantat titlul de campioană în playout.
Doar la ghiveci vezi așa ceva. Cum, mă, să premieze antrenorul jucătorii, din banii lui???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.