Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Asta apropo de lipsa de caracter a lui Rednic, nu? Omul e cu bune și cu rele, ca noi toți, de altfel, dar există preocupări și interese ca să se sublinieze numai ceea ce-i rău. S-a creat, cu larga contribuție a presei, o stare de isterie generală și de negativism, astfel încât să nu te mai poți bucura de viață. Asta deși trăim unele dintre cele mai frumoase vremuri din istoria omenirii. Nu războaie, nu molime, nu foamete, nu crahuri financiare, nu regimuri dictatoriale etc. Omul anxios și negativist e manipulabil, ușor de condus.
*** la cioban, bai ipocritilor, bai ciorbarilor care stati la coada cu mana-ntinsa la un puscariasi asteptand sa se suie pe masina..voi ati ajuns sa vorbiti de arbitraje? voi care de o viata intreaga va baga arbitrul mingea in poarta sau v-o scoate dupa caz, va baga hentul in careu daca este in afara samd. Nu va este rusine bai desfintatilor, bai leordenilor, bai mogosenenilor, bai veneticilor, bai apatrizilor, sa vorbiti?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Culmea culmilor, hent cat casa si nu se da penalty, iar dinamo castiga in minutul 95 cu hent din penalty. foarte frumos. rednic cred ca trebuia sa dea prima arbitrului ca ala le-a castigat meciul
Aveți garantat titlul de campioană în playout.
Câinele moare de drum lung, şi Lupu de grija altuia!Rednic are o situație materială excelentă pt că e inteligent, nu pt că a făcut afaceri cu armata!
ala iprostu de viorel stelistu nu valahu
trebuiau impartiti bani din salariile lui Katzikas, Popovici si Hanca ..cei mai slabi de pe teren.
Debitezi aceleași prostii, dar nu mă miră, din partea unui susținător al clubului miliției/buteliștilor. Fără protecția statului, erați desființați de multă vreme.
Doar la ghiveci vezi așa ceva. Cum, mă, să premieze antrenorul jucătorii, din banii lui???
Nu are cum, chitrosul pianist cere in jur de 10 mil euro ! :))) Poate il lasa sa-i plateasca banii in rate cum a facut ginerele lui IonTeleaga cu pianistul ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.