Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, mesaj clar înaintea barajului împotriva Chindiei: „Trebuie să dăm uitării ce s-a întâmplat”
0
Pompiliu Popescu, 26 de ani la națională: „Ilie Dumitrescu a avut o luptă internă pentru a-și schimba condiția de rom” + Amintire cu Sabău care citea din Biblie despre sfârșitul lumii
0
Scandal intern înaintea barajului de promovare în Superligă: „Jucăm pe burta goală! Speranțe? Să câștigăm la loto”
0
Gigi Becali a întârziat la întâlnirea cu președintele Nicușor Dan: „O să vedeți. Ăsta a fost sfatul meu”
3
Știri din fotbal internațional
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
„Chivu d'Italia” » Ce a făcut Sky Sport Italia pentru tehnicianul român
0
Antrenorul senzației FC Thun, dorit de o echipă din top 4 campionate europene
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Înapoi în 2021: Călătorii din autobuzul 100 din București, trimiși la ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
CORBU SI M POPESCU ERAU CEI MAI BUNI DIN APARARE....!!!! PAREREA MEA E CA STRAMBU VREA SA NE DUCA IN B...!!!! PROBABIL IN ACESTE CONDITII O SA-I DEA NEGOITA CLUBUL PE GRATIS....!!!!! AM PREVAZUT ASTA INCA DUPA PRIMELE 2 ETAPE CU STRAMBU .....!!!!! ASTA NU E STRAMB , ESTE DIABOLIC ....!!!!!
Ești printre cei mai prostălai useri pe care mi a fost dat sa i citesc pe aici..Emiți tot timpul numai păreri fara noima și simțul realității,cu cea ce se întâmplă în mod real și vizibil.Rednic chiar o să facă echipa,cum a facut tot timpul la Dinamo,ești total pe lângă fotbal bai băiatule ,sa spui că unul ca Popescu era cel mai bun fundaș de la Dinamo....
Lasa tu parerea despre Rednic ca este unu din cei mai buni antrenori pe care ii mai are Romania. REZULTATELE vorbesc de la sine. Cu accei jucatori enumerati de tine, suntem pe locu 11 mai aproape de retrogradare, si asta datorita infumurarii pr0st0vanului de bratu
Si cu cine mai jucam?
Sa speram ca Dinamo revine in top..... fcsb a ajuns o epavă. Speranta ne este in Rednic. Mult succes! CFR,Sepsi,Herma,Craiova nu uitaţi ca aveti o datorie față de fotbalul românesc.
Hai ca e bine.Urmeaza oficial si axente gomelt popa hanca si katikas.Foarte foarte bine ca pleaca aceste gloabe.Asteptam 10 jucatori la echipa.Inafara de atmane,nistor,salomao si montini restu' afara toti.Zenke sa speram ca o sa fie pus pe picioare.Ciobotariu si Mutiu or sa fie si ei tinuti cel mai probabil.
cred ca astia incep camp cu Rednic si Danciulescu in teren ...
taci ba naibii ca spui nu mai bazaconii, popescu ala atat de bun era incat am pierdut puncte impreuna cu katsikas in fata unor adversari de toata jena si avand si a 2 cea mai proasta aparare din liga 1 !!! Rednic aduce jucatori foarte buni acum in iarna, veti vedea !!!
Foarte bine face Rednic, acest lot ne-a adus pe cea mai proasta clasare din ultimii ani , inafara de salomao, nistor, Atmane,Montini si poate si zenke daca slabeste 6-7 kg nu as pastra pe nimeni, foarte bine faci Rednic, afaraaaaa cu p3n3r3mele astea din lot !!! E bine ca si Moldoveanu a plecat, deci e a 3 jucator dat in ultimele 2 ore, a semnat cu petrolul ploiesti !!!
Aliji este un fotbalist terminat. E bun si m am bucurat cand a venit..dar nu cred ca ramane. Nu a mai jucat demult si are foarte mari probleme cu accidentarile..nu te poti baza pe el si nu cred ca o sa fie pastrat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.