Comentarii (41)
Gargantua Egor  •  06 Ianuarie 2020, 16:10

La cum se vinde din batatura dinamovista e clar: nici de stadion nou( fara pista ) nu mai aveti nevoie ! Va mutati toata catelaria la handbal ...Nici macar in ploaie nu mai e nevoie sa bateti din labute si in plus , chiar aveti echipa !!! Succes va doresc , din Drumul Taberei !

Claude SH  •  06 Ianuarie 2020, 11:32

Normal că nu poate cere mult pe Pișiteli, care e de fapt un ***, dar care cine știe, după unul sau doua meciuri la Stână, saltă la 10-20 de milioane, un fleac pentru Becali care are jucători de sute de milioane :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

paramount  •  06 Ianuarie 2020, 10:41
Postat de ovidiu2019 pe 06 Ianuarie 2020, 08:23

Nu fac nicio ciorba, sper sa nu ia nimic Gigi. Sa intre în insolventa Dinamo dacă în vara nu l-a dat pe Nistor cu un milion!

Ce comentariu de ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bisisica5  •  06 Ianuarie 2020, 09:01
Postat de jack_the_stripper pe 06 Ianuarie 2020, 07:44

Păi, dacă perla Nistor a plecat pe 260.000 de euroi, cât să ceară pe Pișcoțel și Neicușoru? Dar pe diamantele celelalte - Sorescu, Daniel Popa, Corbu etc.? Dar de UhRIN se mai aude ceva, că el era ultima speranță... Pe el cât cere pianistul?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ovidiu2019  •  06 Ianuarie 2020, 08:23
Postat de jack_the_stripper pe 06 Ianuarie 2020, 07:44

Păi, dacă perla Nistor a plecat pe 260.000 de euroi, cât să ceară pe Pișcoțel și Neicușoru? Dar pe diamantele celelalte - Sorescu, Daniel Popa, Corbu etc.? Dar de UhRIN se mai aude ceva, că el era ultima speranță... Pe el cât cere pianistul?

Nu fac nicio ciorba, sper sa nu ia nimic Gigi. Sa intre în insolventa Dinamo dacă în vara nu l-a dat pe Nistor cu un milion!

ovidiu2019  •  06 Ianuarie 2020, 08:21

Asta înseamnă sa fii mafiot, sa ai oferta de 1 milion pentru Nistor de la Becali și mai apoi sa îl vinzi pe 250 de mii!

jack_the_stripper  •  06 Ianuarie 2020, 07:44

Păi, dacă perla Nistor a plecat pe 260.000 de euroi, cât să ceară pe Pișcoțel și Neicușoru? Dar pe diamantele celelalte - Sorescu, Daniel Popa, Corbu etc.? Dar de UhRIN se mai aude ceva, că el era ultima speranță... Pe el cât cere pianistul?

Claude SH  •  06 Ianuarie 2020, 03:43

Gigi îl cumperi, joaca un meci la tine apoi îl vinzi cu 10-20 de milioane, un fleac