Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul ideal în Serie A + nota primită
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
10+..dar trebuia sa il lasi pe oltean sa raspunda . Orice bucuretean stie unde e schitu darvari vorba ta .
Langa Gradina Icoanei, mare scofala! Dar de ce s-a mutat Ambasada SUA din centrul Bucurestiului? :)))) Acum este Ambasada Thailandei in fosta cladire a Ambasadei SUA.
Zii ba unde e schitu darvari ca e in plin centrul bucurestiului lasa VACA care ai insotito toata viata !
Un demagog labarul asta din familie de securiști ordinari . A postat sute de articole care jignesc romanii din provincie și de la tara în special și s-a lăudat cu bd Magheru . Dar uita sa spună ca nevasta și-a luat una dintr-un sat , o țăranca cu vaci și porci în curte . Demagog și mincinos .
ty ty
Zii ba oltene unde e schitu darvari ?
Daniele, asculta si Inna cu Inndia, super melodie. mie imi relaxeaza chiar si privirea. peste ani va deveni un clasic al muzicii internationale.
Nu povestești la oamenii astia cum Doamna Moflea ofițer SPP o sugea la toată lumea din anturajul Bombonel în timp ce tu o așteptai ca un fraier acasă ? Vrei sa pun iar linkurile cu taranca ta sepepista si Bombonel ! Marele om din Magheru a adus pe una de la coada vacii in Bd Magheru .
Si o merita Alpin și Cezar respectați bai refugiat economic în București la doua generație !?
Bai oltean mincinos tu jignesti mereu maghiarii si iti bagi lichidele in unguri , cfr, alpin, cezar ..etc..Cu Dinamo ai ceva la bila papagalule .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.