Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Din centru esti tu .
era din centrul Tg Muresului sau nu?!? ca nu stai la discutie altfel :))
in pauza competitionala se da liber la tiganeli, nu stiai? nu ca n-ar fii si in timpul dar acum au mai mult timp ...inclusiv astia de la gsp
Bai dar aici niste probleme existentialiste omule, nu gluma!
Daca vrei sa-ti recomand ceva, citeste un Franz Kafka, nu Soprer!!
Pe tine te cred amice dar nu pe oltean . Ala e un mincinos .
Zii ba ala cu famila de sute de ani in bucuresti cum de nu ai raspuns tu primul unde e schitu darvari un loc pe care si un flotant bucurestean il stie . ( nu ma refer la Dj)
Degeaba imi spuneai bai ca sunt taran, pentru ca sunt bucurestean 100%! Am facut colegiul langa ASE, am invatat sa inot la Complexul Sportiv Dinamo si cand mai trageam un chiul o faceam in parcul Gradina Icoanei!!
Dinu e un prost ...cum sa se ia sarbii dupa el ? cine este el sa asculte mafia sarbeasca de el ?Vai mama lui ce minciuni trage ...
Acum 80 de ani familia ta era într-un sat bășit la 500 de km de capitala . Din bieți refugiați economici sosiți în Gara de Nord cu 2 valize peticite în brate s-a născut marele lord al Magherului . Nevasta bucureșteanca nu ai găsit , ai luat o țărancă de la coada vacii .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.