Alte știri din fotbal
De cine se teme Florin Pîrvu înainte de meciul cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
0
Rapid mai „închide” un transfer din Serie A: vine și mijlocașul pentru Pancu!
0
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și poate rata și meciul cu FC Voluntari: de ce întârzie procesul
0
Știri din fotbal internațional
KuPS - Universitatea Craiova 1-1 » Campioana României se întoarce din Finlanda cu scor de calificare
24
Detaliu curios pe transmisiunea TV la KuPS - Craiova: au „rebotezat” campioana României
0
CFR Cluj - Tromso » Halucinant ce se întâmplă în Gruia! 3 goluri în 27 de minute
3
Oficial, Yan Diomande la Real Madrid! Cât a costat și pe câți ani a semnat
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
15
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
SI a dat seama sirbul ca nu e STEAUA ca e FCSBsi ce faima are gruparea
Nah, belea ! Când m-a întrebat copilul unui vecin cum a fost creată Steaua - echipa lui de suflet, n-am avut de lucru și i-am spus adevărul (acela cu Ana Pauker care a ucis-o pe Carmen !!!). Îngrozit, a dat fuga pe Google să verifice cele spuse de mine și, când s-a convins că așa a fost, s-a închis în camera lui și, de atunci, plânge încontinuu !!!
Cu ce Steaua a semnat,nu e la fcsb? Nu mai dezinformati lumea!
A aparut si regele prostilor de pe site. jalabert din hăsdate.
Steaua Bucuresti are lotul format deja, nu are nevoie de transferuri. Vineri are primul meci din campionat, cu FC Venus Bucuresti. Fc FcSb poate sa transfere pe cine vrea, insa daca pe contract scrie "Steaua", vor fi mari probleme. Jucatorul asta saracul, ce sa stie el daca asa e mintit de gigi, meme si nea vali
Ori a fost mințit ca a semnat cu Steaua și e infracțiune ori chiar va ajunge la CSA
unchiule ce varsta ai ?? dupa poza pari la 60 de ani ??? ai apucat sa iei vreo pensie ?
cu steaua din capul lui iosif pamant de flori :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Gspppppp. Ce tot il sustineti pe puscarias.... cat va luati pe luna de la el...o so lingeti.can o sa merga la parnaie. Articol de pisat. Spuneti si de jiji cate magari a facut infractorul.
Ploua pe la voi pe la Targu Mures sau esti in vizita la Turda la rudele sotiei?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.