Alte știri din fotbal
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Se vede ca Marginean a trecut prin curtea lui Minamo in anii '80. Are apucaturi de fosila securisto-comunista. Asa a invatat el de la Gelu, sa tina de functie.
Pai astia 3, de meserie impachetatori de peste, pasionați de cenzura, sunt de risul curcilor.
Cum le stii tu pe toate...mai putin limba romana.
Cine e acest Marginean??? Cum isi permite un angajat sa se comporte ca un patron?? Unde e DNA-ul???
Mi se parea cunoscuta moaca, dar nu eram sigur. Acum am confirmarea.
Sunteți toți niște papagali cu știrile astea. Dacă n au vrut oamenii sa l dea pe băiat la *** e vreunul dintre voi în conducerea gazului? habar nu aveți care e situația clubului. Oamenii au spus clar ca Olaru va pleca la vara direct în străinătate pentru mai mulți bani decât oferă gainarii din liga 1. o zi plăcută
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe lângă retrocedări, procedura insolventei este cel mai mare jaf organizat sub tutela statului in România. Totul cu acte și “legal”. Sunt convins ca Dl. Mărginean a făcut toate cursurile necesare pentru a ocupa acea poziție de administrator special, lucru care se aude in fiecare fraza pe care o rostește. Dar daca a trecut pe la Dinamo și are trese, mai trebuie scoala?
poate au oamenii o oferta mai avantajoasa. o datorie de 350k euro ar trebui teoretic sa poata fi acoperita din drepturile TV. daca il vand pe baiatul asta pe 1 milion au iesit si mult in profit. evident, exista si posibilitatea ca in vara sa nu mai primeasca nici cei 500k. e cu 2 taisuri.
Nu am vazut om mai prost decat iosif asta , auzi la el era presedinte si conducea ca un patron , bine ca nu a condus ca ion iliescu
Postat de iosif.xix pe 15 Septembrie 2018, 15:09 Paunescu era presedintele clubului, conducea ca un patron.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.