Alte știri din fotbal
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
0
Fostul golgheter al lui U Cluj s-a lăsat de fotbal la doar 23 de ani!
0
După Timișoara, s-au semnat actele pentru încă un nou stadion în vestul României
0
Pe ce stadion va juca Dinamo în prima etapă din grupele Cupei României Betano
0
Știri din fotbal internațional
Play-off în Liga Campionilor » Dezastru pentru Hapoel Beer Sheva, în prelungiri! Israelienii vor juca în Europa League la București
1
Liverpool, aproape de o mutare-bombă pe piața transferurilor » La un pas de acordul cu PSG
0
Transfer oficial la Manchester United » 82 de milioane de euro
3
Cum arată șansele Universității Craiova de a ajunge în grupa XXL din Europa League
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
5
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România va avea două pierderi majore dacă nu adoptă legea salarizării. ...
Libertatea
Nu e nici o nenorocire pentru Petrolul.Ultrasii vor face credit la PROVIDENT si vor sustine clubul cu aceiasi suma.Paguba in ciuperci.VEOLIA sa se duca la alti fraieri , Petrolul are ultrasi potenti.
Suporteri de tot ... stiti cuvantul. Ba , dupa ce ca sunteti rupti in ... , mai faceti si figuri. Pfff
Bravo.Greu de inteles cumnu inteleg altii gluma. :)
Pe Marius Stan nici eu nu l-aş recomanda. Nici pe Narcis Răducan. În afară de pariuri aranjate nu au treabă cu fotbalul.
Sa vedem daca mai pupa Veolia contract la anu' in Ploiesti , in an electoral și de locale. Daca Primăria nu preia echipa va fi răzmeriță in Ploiesti și vor pleca la mămicile lor toți consilierii locali indiferent de numele partidelor care au jecmanit orașul 'aurului negru'.
asa se intampla cand bagi in seama mai mult decat trebuie,o adunatura de huligani ca suporteri nu pot fi numiti.
Multa foarte multa MANDRIE !!!
Daca gasesti vreo icoana facatoare de minuni du-o tata in Parlament poate dispar lichelele din tara asta. Apoi sa o ducem la Rahova poate transforma hotii in sfinti si pe Dragnea in stareț.
Bai gorobete...noi am renascut echipa nu Veolia. Ei au cautat pretext ca sa se mute la Botosani si au dat vina pe suporteri care au pus doar o intrebare si domnul CEO a luat foc. Pretexte...Premeditare...
Vedeți prezentarea și vă veți da seama că totul a fost o mascarada. De fapt Mihailovici a fost cel care a încins spiritele. De știa încă de pe 27 mai că Veolia vrea sa plece Nu a fost nici un scandal la conferința,a fost doar o simpla întrebare pusă de un suporter la care Mihailovici s.s enervat și a plecat. Acest gest i.a lăsat mască pe toți din sala,inclusiv pe M.Stan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.