Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș, despre cea mai importantă mutare din Superliga: „S-ar putea să fie reacții”
0
„Valeriu Iftime, te apropii cu pași repezi să fii prost ca mine!” » Dialog incredibil din culisele Superligii: „100 de milioane de euro despăgubiri”
0
Ilie Dumitrescu o sperie pe FCSB înainte de barajul cu Dinamo: „Niciodată!”
0
Cîrjan a comentat declarația arogantă a lui Florin Tănase: „Am văzut interviul lui”
0
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Italienii au aflat sumele din contractul lui Cristi Chivu » Va câștiga o avere după prelungirea cu Inter
0
SUA și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: pe cine a ales Mauricio Pochettino
0
Florentino Perez și-a lansat un site separat în campania electorală pentru președinția Real Madrid: „Mai este istorie de scris”
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Traian Băsescu, prima reacție după ce a redevenit cetățean al Moldovei: „În ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Aalooo! FRF- ul, se aude si la voi? Asa este normal? Parca altfel suna regulamentele voastre in aceste cazuri!
mai trebuie sa-l oferteze pe sumudica .pe texeira il ia pe morais il ia .lipseste sumudica si coman ..pana la urma ia si stadionul din giurgiu ,il pune pe Nicolae patronul 2 si gata se rezolva si cu armata si cu sigla si culorile ..v-a deveni astrali fc giurgiu ..si numai o sa existe procese cu armata ..suporterii stiu exact ca asta e steaua lor norocoasa si o sa urmeze si titul intra pe un fagas normal ,numai inimioare si petale de trandafir o sa se reverse peste stadionul FOTABL CLUB ASTRALI GIURGIU ..IAR BEALI VA DANSA DUPA ACORDURILE MARELUI ADRE RIEU DUPA Johann Strauss ..DEACOU DIRIJOR
Gsp-ul denatureaza in mod voit declaratia lui Sumudica.Shumi a spus : "ia-ma si pe mine Gigi,m-am propus in Anglia,m-am propus la Dinamo si nu ma vor ,te rog frumos ,nu mai rezist "
kalul tot cal e
ca circul sa fie complet ne dorim un steaua viitorul in optimi :))
Stai linisti lui DINAMO nu i-a convenit sa pice cu DINAMO 2 pentru ca o echipa a disparut din schema, asa ar fi avut sanse mai mari pentru ca putea duce orice jucator de la echipa de baza la echipa a doua. Si a doua problema, incasari pe bilete ciuciu.
popagandist tembel
Da bre dar ei au voie...doar (sunt) mimamo. Ei au voie sa joace cu satelitul in Cupa Romaniei si sa fie arbitrati de un angajat al clubului, doar ei au voie sa anunte trawnsferuri( 3-400 de jucatori de top anual) din care aduc 4-5 martoage gratis care freaca banca de rezerva de ani de zile.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa nu uiti sa specifici ca Steaua este la zi cu taxele si impozitele la stat la fel si cu salariile in timp ce ,,alte'' echipa sug bani publici cu zecile de milioane din care returneaza 3-4% sub protectia si complicitatea statului corupt si ticalosit, sa nu uitam ca un egak cu Villeareal sau o victorie cu Sparta Praga nu sunt chiar ,,o rusine''. Rusine este cand furi bani( la fel ca si patronul de la fc kolosvar impreuna cu animalutul de joaca muresan) la fel ca si capra de la petrolul, rusine este cand arajnezi in Cupa Romaniei sa joci cu satelitul si arbitrul sa fie angajatul tau...acestea sunt rusini domnule nu sa pierzi cu Manchester City, sa bati Ajax Amsterdam sau sa partici 24 de sezoane in UCL sa joci 133 sa castigi 49 si sa pierzi doar 47, sa faci 37 de egaluri cu echipe de top din Europa, sa marchezi 185 de goluri( in 133 de partide) chiar daca ai incasat 181 ai un golaveraj de +5 in competita suprema, in EL in 16 sezoane sa joci 112 partide sa castigi de 44 de ori si sa pierzi doar de 37, sa faci 31 de egaluri sa marchezi 153 de goluri si sa primesti doar 131 golaveraj +22...trebuie msa fii cel putin ipocrit sa nu recunosti ca doar datorita Stelei si a rezultatelor sale Romania a avut un punctaj de tara cat de cat decent si ca, tot pe spatele Stelei, hoate precum fc kolosvar au beneficiat de pe urma realizarilor sale primind moca de la UEFA bonusuri de performanta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.