Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Ar fi bine.CFR e echipa buna, de traditie, mandria noastra.
inca o minciuna a lui paskany.. werder bremen are actionar majoritar organizatia suporterilor ( socios cum sunt cunoscuti la noi dupa denumirea spaniola) oricine poate da 100-200 de euro anual si devine "actionar".. ideea e ca clubul odios din gruia vrea sa iasa din insolventa fara sa plateasca datoriile avand in spate magistratii/ "politicienii" cu ochi albastri de la Cluj.. dupa minciuna cu milionul lui bagacean(care nu are masina proprie dar i-a imprumutat paskany una) au inventat un miliardar neamt shira schwartz cu avere de 18 miliarde euro(!!) de care nu a auzit nici google nici forbes :))) acum vin cu un "actionar" de la Werder Bremen care probabil va baga cel mult cateva mii de euro publicitate in club
lasa minciunile .. boc e bagat in smenuri cu paskany pana in gat ! numai cartierul tineretului si modul cum a fost construit pollus center sunt dosare in care sunt bagati amandoi..
Boc nu e cu CFR ,e cu U Cluj!
E posibil daca e adevarat , sa ruleze jucatori nemti care sunt rezerve. Ala are cap nu te teme. CFR are palmares ,joaca bine ,are baza proprie stadion ,mai rar la noi.
Ala a ales CFR-ul pentru ca vrea sa faca bani. CFR e o echipa de succes , joaca bine ,e posibil ca la aceasta ora sa fie cea mai buna din Liga 1 ,de aceea a ales-o. Ce sa faca cu o echipa din liga 4 ?
De ce?Pentru ca,tu esti prost si neinformat.De aia.Echipa de care vorbesti tu,este cea mai murdara si urata din tara.Adica a fost,ca nu mai este,cum ar spune hadji.
la coteti jucati cu Penitenciarul Gherla cu cu hipopotani de 40 de ani
CLUJU THE BEST CHICAGO BULS pasaport ptr sudisti
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.