Alte știri din fotbal
„Nu am trădat pe nimeni în viața mea” » Mihai Stoichiță nu vrea să plece de la FRF, dar confirmă că e dorit de mai multe cluburi din Superligă: „Nu mă ascund”
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Ultimele informații de la Universitar
24
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
16
Primarul Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională și a propus soluția: „Concesionat către privat, altfel gaura va crește de la an la an”
25
Știri din fotbal internațional
Bastoni, sub presiune după prestația din meciul cu Bosnia » Sfătuit să plece din Italia pentru propria sa siguranță
0
Cu el vrea AS Roma să îl înlocuiască pe Paulo Dybala » Are 20 de goluri în acest sezon
0
Se intensifică războiul psihologic pe axa Madrid - Munchen: „Eu i-am zis. Momentan suntem prieteni, dar, dacă trebuie, te omor”
0
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Primarul din Paris, salariu de 10.000 de euro pe lună. Cât câștigă Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
ce vrajala si la asta, nu stiu, n-am vazut, nu cunosc, nu exist, nu respir, abureala, meciurile amicale trebuiesc de urgenta interzise la toate casele de pariuri din toata lumea
"jucătorii nu-și au dat seama" - alta manarie, din acelasi repertoriu : un *** deghizat in jurnalist, scrie articole.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toate meciurile astea au avut peste 3 goluri si asta vorbeste de cartonase galbene. La fel facea pe prostul si blatistul de Iuliu Muresan de parca nu stim ca CFR s-a ocupat constant cu meciuri surpriza.
Nu pot sa cred asa ceva asta le depaseste pe toate si DNA-ul doarme in papuci statului platiti regeste de contribuabili . Auzi la ei de ce circ sunt in state sa /se deghizeze si sa /se dea drept Turci ,Sloveni ,Bulgari etc. Astia miine poimiine auzim ca au spart o banca mascati si deghizati in inspectori DNA.:))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.