Comentarii (57)
alexbibirica1  •  16 August 2019, 22:56

un antrenor cu personalitate n-ar angaja patronul iubitor de dat in cap cu coeficient uefa.

alexxxander  •  16 August 2019, 22:54
Postat de cornelconasu pe 16 August 2019, 22:06

...au rămas ”prieteniile” de când era la Astra și ceda punctele !!!

Du-te ma de aici, asa ai zis și înaintea partidei din campionatul asta și a bătut Astra...

orlick  •  16 August 2019, 22:36
Postat de ge3orge3 pe 16 August 2019, 21:33

Trebuie sa fii *** de tot sa poți spune ca ții cu FCSB. Un patron care zi de spune ca îl doare în cot de suporteri, pe el îl interesează doar banii. Un club care nu are NUME, nu are palmares, nu are culori, nu are stadion, nu are manager, nu are ANTRENOR... Ce motiv sa ai sa ții cu asa ceva?

Suporterii țin cu echipa, nu cu Becali, așa cum pe vremea lui Ceaușescu ne iubeam tara, nu conducătorul. Pentru mine, echipa asta este Steaua, la fel și pentru marea majoritate a suporterilor (vezi sondajele). FCSB are cele mai multe trofee câștigate. Stadion? Inter, Milan, Roma, Lazio, Manchester City etc, joaca pe stadioane închiriate, doar că echipele alea sunt respectate. Steaua e cea mai importanta sursa de venituri pentru Arena Națională, dar nu e respectată. Nu programează nimeni concerte pe Olimpico in perioada când au meciuri Lazio sau AS Roma. Despre manageri, antrenor etc, în toată lumea sunt situații când o parte dintre suporteri contesta persoane din club, dar oamenii continua să iubească ECHIPA. În rest, daca nu-i înțelegi pe alții, nu înseamnă că ei sunt nebuni. Poate problema e la tine.

notre_respect_dudelange  •  16 August 2019, 22:30
Postat de Daniel Nedelcu pe 16 August 2019, 21:59

....circul continuă cu acest personaj josnic în prim plan în continuare!...puținii "suporteri"...blamați de de restul lumii am ajuns să ne rugăm să i se întâmple ce este mai rău acestei echipe pentru ca acest personaj dezgustător și incalificabil să dispară!

miau miau, ce-i duceti voi, hatereii, grija. vezi ca e o cronica despre cum joaca echipa ta, acolo de ce nu comentezi?

juliusmad  •  16 August 2019, 22:25
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

ce-i asta, oda lui talpan? :))

sibman  •  16 August 2019, 22:09
Postat de cornelconasu pe 16 August 2019, 22:05

Costel Enache nu are contract cu clubul din Sibiu ??!! Cum de a discutat ”direct” cu alt club , e regulamentar ?!

Nu ti-ai dat seama ca in Romania acest aspect nu conteaza?

Razvan Dragomir  •  16 August 2019, 22:07

Antenor bun sa vedem daca il lasa Cici sa faca treaba. Enache e pintre putini care vorbeste fluent limba romana si are un discurs coerent.

cornelconasu  •  16 August 2019, 22:06

...au rămas ”prieteniile” de când era la Astra și ceda punctele !!!

cornelconasu  •  16 August 2019, 22:05

Costel Enache nu are contract cu clubul din Sibiu ??!! Cum de a discutat ”direct” cu alt club , e regulamentar ?!

laurkro  •  16 August 2019, 22:05

Încă unul care își distruge imaginea...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6