Comentarii (31)
apoca
apoca  •  31 August 2014, 14:27
Postat de gannicus2014 pe 31 August 2014, 14:11

Poeta, pederastul şi mirosul de urina din tribunele Giuleştiului - Poeta Nora Iuga, pe numele ei real Eleonora Almosnino , 77 de ani , despre ce inseamna rapidul pt ea: „Îmi amintesc acum de unu’ mic şi grăsuţ. Era ca un berbece care spărgea poarta. Îl chema Paraschiv. Altul avea graţia unui balerin, dar era foarte leneş, nu-i plăcea să alerge. Îl chema Bartales. Galeria îl striga ba Magdalena, ba Pamela, cred că era ceva suspect la el, nu doar graţia lui. Îmi plăcea să-l privesc pe acest Bartales. Nu mai ştiu nimic de el. Apoi se termina meciul şi ieşeam afară, spre Calea Giuleşti. Pe scările de la tribuna a doua mirosea puternic a urină. Rapidul mă făcea ultrafericită”.

Oricum merci ca mi-ai adus aminte de Pamela .. Eram pusti atunci dar cat am putut sa rad la meciuri cand incepeau ai batranii cu strigaturile si glumele cu Pamela .... Ma apuca rasul si acum .... Merci! You made my day cum zice neamtul :)

magura
magura  •  31 August 2014, 14:27
Postat de steaua1986forever pe 31 August 2014, 12:43

Maftei, explica-ne si ce s-a intamplat in sferturile de finală în Europa League. Daca tot te mandresti cu asta....

De parca ne-ati fi invins... Noi suntem mandri!!!! Voi? :))))))))))))

magura
magura  •  31 August 2014, 14:25
Postat de lucell pe 31 August 2014, 12:32

Probabil povestesti si episoadele cand a pierdut cu Steaua si isi dadea pantalonii jos sa le arate ....suporterilor care il injurau.Un fel de Moti rapidist si acest Maftei,a iubit Rapidul pana a plecat pe lovele in alta parte ca simtea gheata subtire de bani din Giulesti.:)

Cand a pierdut cu steoaia? Sau CATE VICTORII ARE IMPOTRIVA oilor? :))))))))))) Ah ce doare adevarul!!!!!!!!!!!

apoca
apoca  •  31 August 2014, 14:24
Postat de gannicus2014 pe 31 August 2014, 14:11

Poeta, pederastul şi mirosul de urina din tribunele Giuleştiului - Poeta Nora Iuga, pe numele ei real Eleonora Almosnino , 77 de ani , despre ce inseamna rapidul pt ea: „Îmi amintesc acum de unu’ mic şi grăsuţ. Era ca un berbece care spărgea poarta. Îl chema Paraschiv. Altul avea graţia unui balerin, dar era foarte leneş, nu-i plăcea să alerge. Îl chema Bartales. Galeria îl striga ba Magdalena, ba Pamela, cred că era ceva suspect la el, nu doar graţia lui. Îmi plăcea să-l privesc pe acest Bartales. Nu mai ştiu nimic de el. Apoi se termina meciul şi ieşeam afară, spre Calea Giuleşti. Pe scările de la tribuna a doua mirosea puternic a urină. Rapidul mă făcea ultrafericită”.

Amintiri selective ... In primul rand Pamela era fane tara ... Imediat dupa revolutie isi lasase plete, cam in acelasi timp cand dallasul era cel mai vizionat program tv .... In al doilea rand, problema cu toaletele era acuta pe stadioane pana la sf anilor 90 ... Pe marele 23 August, in pauze, se facea coada la tufisurile din jurul stadionului , cu mic cu mare toti mergeau in natura ... Giulestiul avea de pe atunci toalete dar evident neincapatoare Cam asta e povestea de fapt .... Sunt convins ca n-ai prins vremurile alea dar e bine ca te preocupa ce zic altii care le-au prins

pbogdan
pbogdan  •  31 August 2014, 14:19
Postat de lallypui pe 31 August 2014, 13:44

Dupa ce ati facut toata tara de rusine pierzand la penalty cu jucator de camp in poarta , mai aveti tupeul sa behaiti si sa va dati cu parerea despre alte echipei? Sunteti Penibili!

Deci Steaua e Romania? pe voi v-a batut echipa de juniori a stelei. Oricat ar fi valoarea noastra in Europa, pe voi va batem si cu juniorii.

gannicus2014
gannicus2014  •  31 August 2014, 14:11

Poeta, pederastul şi mirosul de urina din tribunele Giuleştiului - Poeta Nora Iuga, pe numele ei real Eleonora Almosnino , 77 de ani , despre ce inseamna rapidul pt ea: „Îmi amintesc acum de unu’ mic şi grăsuţ. Era ca un berbece care spărgea poarta. Îl chema Paraschiv. Altul avea graţia unui balerin, dar era foarte leneş, nu-i plăcea să alerge. Îl chema Bartales. Galeria îl striga ba Magdalena, ba Pamela, cred că era ceva suspect la el, nu doar graţia lui. Îmi plăcea să-l privesc pe acest Bartales. Nu mai ştiu nimic de el. Apoi se termina meciul şi ieşeam afară, spre Calea Giuleşti. Pe scările de la tribuna a doua mirosea puternic a urină. Rapidul mă făcea ultrafericită”.

eugensabaoani
eugensabaoani  •  31 August 2014, 14:09

SA VINA LA RAPID E UN JUCATOR CARE A FACUT CINSTE DAR LA 35 DE ANI EU STIU CAT MAI POATE AJUTA? ERA BINE DACA VENEA ACUM SI NU ALEGEA CHIAJNA AR FI AJUTAT MULT ECHIPA

apoca
apoca  •  31 August 2014, 13:56
Postat de lucell pe 31 August 2014, 12:32

Probabil povestesti si episoadele cand a pierdut cu Steaua si isi dadea pantalonii jos sa le arate ....suporterilor care il injurau.Un fel de Moti rapidist si acest Maftei,a iubit Rapidul pana a plecat pe lovele in alta parte ca simtea gheata subtire de bani din Giulesti.:)

Vorbeste, gura fara tine, Nu l-a injurat nimeni pe maftei iar cand a plecat a plecat in aplauze

sexilian
sexilian  •  31 August 2014, 13:51

ofer GRATIS icoane cu duhul MOTI,prioritate au credinciosii putinari,serie LIMITATA,doritorii pot veni la padurea pusnicu dela ora 18.

lallypui
lallypui  •  31 August 2014, 13:44

Dupa ce ati facut toata tara de rusine pierzand la penalty cu jucator de camp in poarta , mai aveti tupeul sa behaiti si sa va dati cu parerea despre alte echipei? Sunteti Penibili!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează