Comentarii (31)
supereduardo10
supereduardo10  •  31 August 2014, 21:20
Postat de lallypui pe 31 August 2014, 16:40

ok mai pbogdan... si voi a-ti fost scosi din cupa de rapid 2 acum cativa ani ..si steaua nu inseamna romania... garantez ca sunt mai multi cei n care urasc steaua decat cei ce o iubesc

pai sunt 40% sustinatori FCParnaia dar 90% din ei habar nu au ce inseamna fotbal, restul de 60% din microbisti sunt cu capul pe umeri si urasc din toti plaminii echipa asta parnaiasa, o pata pe obrazul sportului o clona ordinara comunista

supereduardo10
supereduardo10  •  31 August 2014, 21:18
Postat de teo94_rapid pe 31 August 2014, 14:56

Iar p'asta cu juniorii?! Noi jucam meci de meci cu rezervele prietene. ^_^

e pros...t de pute nu degeaba e 5telist, cica au jucat cu juniorii, daca nu juca chipciu o lua in bot de la copii aduntai din parcuri ai Rapidului, vai de capul lor, i-a eliminat Rapid 2 in locul lui as merge in degete si nu as vb de juniori :)))

lallypui
lallypui  •  31 August 2014, 16:40
Postat de pbogdan pe 31 August 2014, 14:19

Deci Steaua e Romania? pe voi v-a batut echipa de juniori a stelei. Oricat ar fi valoarea noastra in Europa, pe voi va batem si cu juniorii.

ok mai pbogdan... si voi a-ti fost scosi din cupa de rapid 2 acum cativa ani ..si steaua nu inseamna romania... garantez ca sunt mai multi cei n care urasc steaua decat cei ce o iubesc

mario_seppona
mario_seppona  •  31 August 2014, 16:05
Postat de vlad_the_impaler pe 31 August 2014, 15:33

Intr-adevar, chiar ne doare rau ca v-am batut si cu juniorii :))

lasa arogantele! nu uita de anul cand v am scos din cupa cu rapid 2!

vlad_the_impaler
vlad_the_impaler  •  31 August 2014, 15:33
Postat de magura pe 31 August 2014, 14:33

Crezi? N-as fi asa sigur, mai ales ca de ceva ani n-ati batut in Giulesti. Nu uita cu ce echipa am jucat noi, si nu uita CINE A DAT GOLUL RAPID-ului!!! PANCONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :)))))))))))))))))))))) Ah ce te doareeeeeeeeeee :))))))))))))))))))))))

Intr-adevar, chiar ne doare rau ca v-am batut si cu juniorii :))

nikaal183
nikaal183  •  31 August 2014, 15:11

Exclusiv,cititi aici ce oferta a avut maftei dar nu azi , ziar de cacao titluri de carpeta sporturilor de sters veceurile.

teo94_rapid
teo94_rapid  •  31 August 2014, 14:56
Postat de pbogdan pe 31 August 2014, 14:19

Deci Steaua e Romania? pe voi v-a batut echipa de juniori a stelei. Oricat ar fi valoarea noastra in Europa, pe voi va batem si cu juniorii.

Iar p'asta cu juniorii?! Noi jucam meci de meci cu rezervele prietene. ^_^

magura
magura  •  31 August 2014, 14:33
Postat de pbogdan pe 31 August 2014, 14:19

Deci Steaua e Romania? pe voi v-a batut echipa de juniori a stelei. Oricat ar fi valoarea noastra in Europa, pe voi va batem si cu juniorii.

Crezi? N-as fi asa sigur, mai ales ca de ceva ani n-ati batut in Giulesti. Nu uita cu ce echipa am jucat noi, si nu uita CINE A DAT GOLUL RAPID-ului!!! PANCONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :)))))))))))))))))))))) Ah ce te doareeeeeeeeeee :))))))))))))))))))))))

white.burgundy
white.burgundy  •  31 August 2014, 14:32

Te asteptam Vasile,la ce aparare avem chiar am avea nevoie de un fundas experimentat,Respect

magura
magura  •  31 August 2014, 14:30
Postat de para.para pe 31 August 2014, 13:42

211 meciuri in 9 sezoane (campionate, ani, 34 meciuri/sezon), e nimic. Foarte putin a jucat. Toti practicantii de sportul acesta din rromanica se lauda cu meciurile jucate in liga de maro a tarii de maro, dar ei abia joaca cateva meciuri pe sezon. Un jucator din Premier League are meciurile astea (211) in maxim 2-3 ani, nu in 9 ani ca romulanii.

Romulani? Pai aia au campionat? E clar, EST DUS RAU!!! Ce va roade invidia... AHAHAH... :))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează