Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Si Arena Nationala are lampi. Problema e ca gazonul mai poate avea probleme. Si cluburile mari din Sud il mai schimba o data la un an si jumatate.
De ce credeti ca FCSB are nevoie de un teren bun ? Sporting este echipa mai tehnica si mai buna, astfel incat pentru FCSB terenul prost este un avantaj. In locul lor, as baga si furtunul cu apa, cu o ora inainte de meci, astfel incat terenul sa devina o mocirla memorabila pe care sa jucam un bambilici romanesc si sa ne calificam mai departe.
intr-o tara unde Dinamo si Steaua aveau stadioanele lor moderne unsa sa joace ce spui tu ar fi perfect. din pacate nu traim intr-o asemenea tara. steaua a fost data afara din casa ei traditionala iar Dinamo joaca in conditii de secolul 19.
dar nu mi se pare corect sa dea becali banii, sau orice chirias. datoria este a primariei sa asigurea calitatea bunilui pe care il inchiriaza.
si inca ceva, gasesc de foarte mult bun simt urmatoarele tarife pe National Arena 50 000 EURO meci Liga 1 - de preferinta derby-uri cu casa plina 100 000 EURO Europa Nationala GRATIS 150 000 Concert cu mentiunea ca mai bine le faceti la ROMEXPO gasesc de foarte mult bun simt aceste tarife ca sa iasa si un mic profit sau macar PROFIT ZERO cum spun economistii, nu 40 de milioane EURO pierderi. daca nu se aplica aceste tarife, pe NA este vorba de rea vointa. La FCSB - Astra s-a inchiriat stadionul, partial, cu cateva mii de euro, pana-n 10 000 euro, nu mai merge asa.
In primul rand ca National Arena n-ar trebui sa mai gazduiasca meciuri de liga 1 cu exceptia derby-urilor si concerte, o spune si domnul Petrache, prea multe meciuri si situatia concertului cand gazonul a fost sugrumat 2 zile, concertele sa se organizeze la Romexpo, a fost frumos concertul Kings of Leon din 17 iunie dar vedem ce a insemnat. FCSB-ul trebuie mutat de pe NA, sa ramana doar nationala, meciurile din Europa si derby-urile, atat, si stadionul sa fie inchiriat EXCLUSIV in totalitatea lui, nu partial, ca de aia tureaza in pierdere.
STRATEGIA NOASTRA NEMURITOARE ....!!!! PARJOLITI , OTRAVITI .......!!!!!!! TOTUL E FACUT CU PREMEDITARE CA SA NU POATA JUCA LUSITANII .....!!!!
e facut tactic sa i incurce pe portughezi care s foartetehnici ciobanu e foarte multumit
poate e facut cu intentie ciobanul e satisfacut
***-istii vor fi clar dezavantajati...sunt echipa mai tehnica..hahaha :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.