Comentarii (38)

tagore  •  24 Decembrie 2019, 02:13

Vorba unui clasic...mort: "Dealu-i deal si valea-i vale, kurba-i kurba pana moare...".

mateodamiano7  •  22 Decembrie 2019, 17:45

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Tiberiu Nagy  •  22 Decembrie 2019, 16:58

Va dati seama cum *** ? ... vai de viata ei ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Muzzi Ciprian  •  22 Decembrie 2019, 14:31
Postat de Cosmin Petru Ardelean pe 22 Decembrie 2019, 14:29

Ei nu ai facut si tu un secsutz mic cu alexa...

pai si daca a facut, ce? e problema presei? e problema lu` Reghecampf, daca este!

Cosmin Petru Ardelean  •  22 Decembrie 2019, 14:29

Ei nu ai facut si tu un secsutz mic cu alexa...

Muzzi Ciprian  •  22 Decembrie 2019, 14:20

chiar ma gandeam ca superstirea asta sportiva e facuta de Udrea si Craitoiu! Udrea cauta subiect de scandal chiar si in cafea! acum o invita pe doamna aceasta care nu prea ar trebui sa apara prin presa sa isi expuna parerile si modul in care o saruta in partile moi e de-a dreptul gretos! "doamna Ana Maria, daca dumneavostra ca enervati si imi dadeati un pumn, eu nu procedam ca Alexa! nuuuu! eu va luam lindicu`-n gura!" penibili!

Con Dasca  •  22 Decembrie 2019, 13:37

Din punctul meu de vedere nu cred ca e normal sa tot ieși pe la tv sa îți ceri scuze ar fii trebuit sa pleci sa nu te mai vadă lumea . Sincer mi se face scârbă sa te văd pe la emisiuni și Reportaje despre o persoana ca tine Cati jucatori sunt bătuți sau batjocoriți de dumneavoastră ? Sincer esti penibila . M-am scârbit de oameni ca voi.

popescu222  •  22 Decembrie 2019, 13:36

Idolii presei sportive: prodanca, mm. Gg. Azi a lipsit mm din ziar, dar maine e aici cu vreo declaratie savuroasa. Ce jenant ca asemenea suboameni aunt pro.ovati insistent in preaa centrala.

Cornel Ichim  •  22 Decembrie 2019, 13:21

Acelasi sentiment il simt si eu cand cineva incearca prin diverse sa se scuze ,eludand esentialul unei afirmatii.Este jenant sa crezi ca lumea inghite tot ce spui.

vasy86le  •  22 Decembrie 2019, 11:50

Ce sa intamplat cu acea interzicere de a mai posta articole cu acest specimen de maimuta? Parca era persona non grata pe GSP si PRO sport, v-a platit bine?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4