Alte știri din fotbal
Mesajul transmis de Edi Iordănescu, cu o zi înaintea meciului cu Turcia: „Diferența nu o face doar tactica sau forma de moment”
0
Victor Angelescu, cucerit de antrenorul rivalei din Superliga: „A făcut lucruri senzaționale”
0
Eugen Neagoe a plecat de la Petrolul » Reacția antrenorului + Favoritul să-l înlocuiască
3
Clauză de reziliere actualizată pentru titularul lui Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Cristiano Ronaldo, aproape de Real Madrid!
0
Griezmann, după transferul în MLS: „Acesta a fost unul dintre motivele pentru care am ales să joc aici”
0
Legenda Angliei, mesaj emoționant după anunțul plecării lui Salah: „A fost minunat să te avem în fotbalul englez”
0
Atletico Madrid continuă războiul cu Real și arbitrajul: „Sperăm ca «mașinăria» să-și facă timp”
2
Lifestyle
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
@pentru djp Sincer, in ce limba ai scris? Am citit postul tau de cel putin 5 ori si n-am reusit sa inteleg "intriga". Banuiesc totusi ca ai scris in sanscrita, desi gandul ca ai putea fi semianalfabet nu-mi da pace...
Sapca rosie cat traiesc...sper sa ne salvam si orice ar fi U CLUJ noi nu te vom parasi!
de ce ati place sa tot vb aiurea daca esti c** de ce te ascunzi tie frica??? nu sa legat nimeni de voi asa ca veziti de treaba te rog si de echipa multinationala sau poate vrei autonomie si tu ?????
sper din tot sufletul sa ne salvam de la retrogradare HAIDE U HAIDE U UNICA IUBIRE PENTRU NOI ESTI TU
@cristi Mai bine inveti sa scrii corect in limba romana! Asta poate te-ar ajuta sa-ti gasesti un loc de munca unde sa castigi mult mai multi bani si asta fara sa-ti pierzi timpul aiurea...!
Castigati bani doar in 10minute pe zi.Trebuie doar sa dati click, vizionati pagina pana counterul scade la 0 si bani incep sa intre la dvs in cont. Zilnic facand asta si aducand cat mai multi clienti puteti ajunge chiar la 1000$ pe luna in cazul in care subscrieti la mai multe site-uri! Mai multe detalii la click2money.tk
A picat transferul cu vaca, dar v-ati ales cu un bou! Bou, da' ren....! :)))
Pacat ca a cazut transferul lui Joselito Vaca la U, aceea era adevarat bomba, pt ca discutam despre numarul 10 al nationalei Boliviei, titular incontestabil. Oricum daca pica, U nu are nici o scuza, la lotul pe care il are nu are voie sa dea vina pe nimic in afara de lipsa de seriozitate a jucatorilor sau poate ghinionul. Multa bafta, U!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.