Alte știri din fotbal
Replica lui Flavius Stoican când a fost întrebat despre viitorul lui la Farul
0
Denis Alibec a rămas liber de contract și și-a anunțat decizia, imediat după Farul - Chindia
0
Ilie Dumitrescu a tras semnalul de alarmă la Farul
1
Ionuț Larie, căpitanul Farului: „Era foarte urât, numai noi și Hermannstadt, săracii...”
0
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
2
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
Loredana Groza a îngenuncheat în fața Nadiei Comăneci. Moment inedit la ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Si asta mai e fotbalist ?:)))
Te-a lucrat gasculita de s-a dat pe prima pagina?
Astia doi sunt sacul si peticul, 2 panarame care din pacate reprezinta majoritatea fotbalistilor romani.Ai dreptate, un articol de 2 bani ca asta n-are ce cauta intr-un ziar de sport, dar cum acesti jurnalisti nu prea stiu sa scrie un articol despre sport scriu si ei tampebii ca asta.
Strătilă: scumpa cautama mai bine pe google, si vb cu mine dak vb......=)) ce fotbalist ratat
de ce GSP-ul s-a transformat in Can-Can? De ce sunteti o rampa de lansare pentru orice gasculita ce vrea cu tot dinadinsul sa ajunga "vedeta" de carton? Eu, daca as fi fost femeie, mi-ar fi fost jena sa trimit un asemenea material presei, material ce ma face de rusine si ma arunca in ridicol. Incredibil cat de toante sunt unele fetele!
Alicia Bonita ".... sa ma chinui la ambitie" :)))
In loc sa ma cenzurati, mai bine ma dati in judeecata ... si o sa fac dovada in instanta ca basist = javra ...:)) Adun dovezi la dosar de cativa ani ...:))
Bine ca moderati ce zic oamenii despra strafutila si alipicia ...:)) nu cumva sa sara calul, basifricilor ...:))
Mai venea cate un pulifrici basist si ma lua cu ... 'Ce vorbesti magh de politica, ca aici e ziar de SPORT'! ...:)) hăhăhă ...:)) starfutila si alipicia ...:))
oltene eu nu am votat si nu votez . nu eu pus PDLul USL-ul asu ori care alt partid pe harta politica ... TU care ii votezi si le faci jocul faci parte din problema . ____ asa ca nu ma jignii pe mine cu Betivii portocalii sau cu Ciuma rosie . te rog sa iti vezi de prostia ta . Romania a votat PROST o singura data . (fix dupa revolutie) .. de atunci ori ce ai vota tot prost este . ______ eu am votat , votez , si voi vota cu FDGR . (te las pe tine sa fii mingea de ping-pong PDL-USL)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.