Alte știri din fotbal
După dezastrul de la Farul, Flavius Stoican s-a înțeles cu noua echipă: „Mă voi dedica 100%”
0
Noile reguli impuse schimbă modul în care se joacă meciurile din Superligă! Kyross Vassaras i-a anunțat pe jucători ce riscă
0
Dinamo, aproape să rateze un nou transfer „ca și făcut”! O echipă de Liga Campionilor a intrat pe fir
0
„S-a ajuns la un acord pentru reziliere” » Rapid se desparte de încă un jucător înainte de startul Superligii
1
Știri din fotbal internațional
The Telegraph reclamă 31 de „trucuri murdare” ale Argentinei: iată toate fazele controversate
0
Sorin Cârțu avertizează înainte de „dubla” cu Levski Sofia: „Mai tare decât anul trecut”
0
Surpriză! Care este clubul care dă, pentru a treia oară consecutiv, cei mai mulți jucători în finala Campionatului Mondial
0
Statisticienii și bookmakerii au decis: cine pleacă favorită în finala Campionatului Mondial
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
motoul ala era chestie de marketing, nu ca ei chiar asa cred
au trecut ore bune de cand s-a terminat finala de la US OPEN si un trimis al GSP inca este la fata locului si in scurt timp va discuta cu SIR Sean Connery care a fost in tribune sa-si sustina compatriotul =))....vai de noi...trist...GSP=cel mai tare site de sport din romania:))))))))
nu sunt in stare sa agate o femeie fara sa spuna ca joaca la o echipa mare, ca nu numai la dinamo sunt din astia !
subscriu ! ajung in bucuresti si se cred mari macho. si ei sunt vai mama lor, nu sunt in stare sa agate o femeie fara sa spuna ca joaca la dinamo sau fara bani....multi. niste melteni,tarani basiti de la sapa de care e plin bucurestiul. parveniti.
Singurul bolnav psihic de pe aici, indiscutabil, esti tu. Pacat ca oamenii ca tine au acces la internet.
Ne pasa de sport,poate prea mult...
ALO ALO!!! MARELE CLUB CU PRETENTII:VA BATETI JOC DE NOI -AU PATAT IMAGINEA CLUBULUI? -CARE IMAGINE???? IN CONTINUARE SUNT PRIMITI LA ANTRENAMENTE -NU SE POATE ASA CEVA - SANCTIONATI CU O AMENDA -PAI DIN CE CA SALARIILE..... ALTII ISI VAD DE TREABA LOR SI NU AU LOC DE "FORTATII ASTIA"
Cauta-ma pe google :)))))))
oare cine le este impresar acestor trei jucatori:filip,roman si stratila?de ce cred ei ca pot face orice si in acelasi timp vor juca la Dinamo?!Pana cand jucatorii impresariati de samsarii becali pot face orice nazbatie si in acelasi timp sa joace?!problema nu este ca fac nazbatii,problema este ca nu dau randament pe teren!!!!!ps.ce zice victoras de aceste iesiri?!pt ca la n'doye imediat a urlat!!!!!!
GSP nu vine de la Gazeta Sporturilor ??? Ca nu vad nici o legatura cu sportul la articolul asta... serios.... multa lumea critica astfel de asa zise "articole".... de ce nu lasati pe altii sa publice asa ceva si ramaneti voi la sport. Scrieti de Oltchim, de Romania-Finlanda la tenis, scrieti de tineretu' care a jucat cu Letonia... lasati rahaturile astea. Toata lumea stie cum sunt fotbalistii la noi, cu cateva exceptii, toti sunt prosti bota, abia se exprima, atat gramatical cat si fotbalistic. Scrieti despre SPORT domnilor, aveati voi un motto... Ne pasa de sport... Nu se vede din ceea ce scrieti...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.