Alte știri din fotbal
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
0
Un membru al Generației de Aur a rămas fără telefon în Turcia: „Am făcut reclamație la Poliție”
0
U Cluj își bate propriul record: suma uriașă primită de la autorități » Iată bilanțul consultat de GSP: din nou pe plus
0
Știri din fotbal internațional
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Iar probleme cu portarii! » Bayern suflă și-n iaurt înaintea „dublei” cu Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Daniel Nicolae n-a fost niciodată rivalul lui Dinamo!
vezi ca esti prost? cum sa ma opreasca daca zbor??? ar trebui sa zboare si ei , nu-i asa? Dar ei nu zboara ca sunt militieni si militia = dinamo ... nu-i asa?
Vezi ca faci curent barzaunelule, ai grija ca dupa ora 11 te opreste politia daca te vede zburand ! Si voi echipa importanta, cu 3 titluri in vitrina si o super performanta eliminati de fcsb :)))))
Si maine intra niste bani
trimite patronul cortacecoro banii saptamana viitoare, asta in cazul in care nu stiti inca !
Mă, da mare tolomac esti dacă gândești așa !!!!
Acolo e e greșeală , restul bați campii !!!
Si de ce ai scris: tine-ti? Ce sa-mi tine? Ca daca spui sa tin minte, atunci se scrie tineti fara minusul ala de pe acolo care ne sugereaza ca ai niste minusuri in plus :)
Asa e , ai derptate , sunt unici ... fac coregarafii cum ii faceau lu' ceausescu pe ''23 august'' cu cartoane ... copiaza cantecele galeriei Rapidului ... se duc 20.000 la meciurile cu steaua si 200 la restul ... sunt unici...
Eu chiar nu inteleg tabloul asta sumbru prezentat de presa de la noi. Tragedie, dezastru, pacat, m-am saturat de cum pictati voi realitatea si cum incercati sa ne spuneti ca disparitia pe cale naturala a unui club de fotbal, o societate comerciala in principiu, e nu stiu ce dezastru. Nu, nu este. Cand vine un cutremur ca in Croatia si iti sterge jumatate de oras, atunci e dezastru. Dinamo poate sa dispara, se reinfiinteaza, parcurge niste pasi ca si alte cluburi istorice de pe aici sau de pe oriunde, si daca au calitate si BANI, revine in Liga1. Ca se intampla peste 5, 10 sau 20 de ani, asta nu mai tine de noi ci de societatea comerciala in cauza. A disparut SIDEXUL si nu a plans nimeni cu se boceste acum dupa un club care, de mai bine de 20 de ani, se scalda in mediocritate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.