Știri din fotbal internațional
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia - Egipt
0
Argentina - Capul Verde, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
Egipt e în optimile Mondialului! Profită de o schimbare dezastruoasă înaintea loviturilor de departajare
5
Șanse mari ca Mexic - Anglia, din optimile Campionatului Mondial, să fie reprogramat
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
Ești exemplul perfect de suporter dinamovist, prost, fudul, guraliv, agresiv lipsit de obiectivitate și preocupat mereu de alții decât de propria echipă. Noi nu facem nimic decât să râdem de voi. Aveți material din belșug:))))))
Felicitări distinsului domn Pablo Cortacero, zis și "lichidatorul de câini".
Daca Budapesta finanteaza pe Sepsi natural ar fi ca si Moscova sa finanteze pe Dinamo ; doar ei au fondat o !
Cortacero (negoiță) și Valerii Morar... Ce oameni deosebiți!
Liga 1 o să aibă 18 echipe de anul viitor. :) Sau poate nu. :)
Mimaoviștii răcnesc ca niște șobolani incendiați. V-a salvat Burleanu de liga a doua, v-au intrat drepturile tv în conturi, v-a salvat guvernul de datorii, ce mai vreți bă??
Stati ma linistiti,nu vedeti ca sunteti ajutati din toate partile? Oricum nu retrogradati,asa ca ce va agitati atat? Daca ajungeti ultimii,se mai gasesc o data solutii sa nu ajungeti in B.Toata lumea trage cu voi,sau sfori pentru voi!
Imi dau seama la ce nivel ati ajuns toti cand toata ziua numai de fcsb si gigi vorbiti! Asta e grija voastra principala! Voi sunteti singurii care vorbiti sau va pasa de gigi,deci voi sunteti gigeii sau gigistii de pe aici,ca in rest nu da nimani doi bani pe gigi.voua va arde mai mult de gigi si fcsb,decat de dinamo! Probabil si din cauza ca sunteti linistiti si stiti ca sforile se trag din toate directiile pentru voi...cea mai ajutata si pasuita echipa din liga 1!
“Nuevo mimano”, dar nu stiu cum se face ca totusi, zi de zi, in continuare tag-urile la articolele lor sunt: rusine, umilinta, demisie, smurd, play-out, retrogradare, restante, datorii, falinent. :)))
Din categoria nicio zi fără râşi, Cosmin Contra: '' Mie sincer mi-e ruşine că port sigla(emblema cu 2 câini) asta :))))))) ...... Şi-a dat autogol sau aşa simte omu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.